До поліції подали чотири заяви через дії ДБР біля музею Гончара - Герасимов

До поліції подали чотири заяви через дії ДБР біля музею Гончара - Герасимов
Читать на русском

Герасимов звинуватив нинішнього президента України Володимира Зеленського у переслідуванні опозиції

Захист п’ятого президента України Петра Порошенка подали вже чотири заяви до поліції через дії співробітників Державного бюро розслідувань, коли вони увірвались в Музей Гончара. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву співголови фракції "Європейська солідарність" Артура Герасимова біля будівлі музею.

"Адвокати Петра Порошенка дадуть правову оцінку бандитським діям ДБР, подадуть відповідні позови та скарги. Ми вже подали чотири заяви до поліції, але політичні висновки очевидні вже зараз", - зазначив він.

Крім того, Герасимов звинуватив нинішнього президента України Володимира Зеленського у переслідуванні опозиції.

"Після погроз Володимира Зеленського на адресу Петра Порошенка, які минулого тижня пролунали на прес-конференції глави держави, ясно як день, що переслідування п'ятого президента носять суто політичний характер і відбуваються за наказом і тиском президента шостого. У прямому ефірі на очах всієї України та всього світу Зеленський прямо вимагав вироку людині, яку вважає своїм конкурентом. Цілком обґрунтовано міжнародна преса вже провела паралелі між Зеленським та Януковичем, відзначаючи подібний стиль ставлення до опозиції. Це дуже точна паралель. Головна причина - намагання влади відволікти людей від власної некомпетентності. Річниця перебування Зеленського на посаді зайвий раз нагадала країні, що всі свої обіцянки він провалив", - заявив співголова фракції "Європейська солідарність".

ДБР оцепила музей Гончара, после открытия Порошенко выставки картин и неявки на допрос

Posted by APnews on Tuesday, May 26, 2020

Як повідомляв APnews раніше, співробітники Державного бюро розслідувань виламали двері в музей Івана Гончара, в якому п'ятий президент України Петро Порошенко представляв виставку картин у вівторок, 26 травня. Однак адвокат і екс-радник директора ДБР Олег Шрам зазначив, що це не слідчі дії і їх законність під великим питанням.

Нагадаємо, що співголова фракції "Європейська солідарність" Артур Герасимов заявив, що дії співробітників Державного бюро розслідувань - публічне приниження директора музею Гончара Петра Гончара.

Новини партнерів

Реалізація проекту "Стіна" - рівень Першої світової війни - військовий експерт
ДБР намагалось викрасти приватну колекцію Порошенка - Герасимов