До кінця року відставок міністрів не буде - нардеп "Слуги народу"

До кінця року відставок міністрів не буде - нардеп "Слуги народу"
Читать на русском

Данило Гетманцев не вірить у відставку міністрів, попри велику кількість запитань до Кабміну.

Попри поширення чуток про можливу відставку Кабінету міністрів або окремих міністрів, цього не відбудеться як мінімум до кінця року. Про це в ефірі телеканалу ZIK повідомив народний депутат "Слуги народу" Данило Гетманцев, передає APnews.

"У нас люблять породжувати чутки, потім їх обговорювати і спростовувати, породжувати нові. Я переконаний, що до кінця року навряд чи будуть якісь кадрові зміни в Кабміні", - заявив Гетманцев. Більш того, на фракційному засіданні не обговорювалася відставка жодного з міністрів.

"До кількох міністрів у нас є питання, я говорив про це відкрито. Але своєчасно говорити про їхню відставку, коли у нас розглядала питання локдауна...", - упевнений Гетманцев.

Також Гетманцев ще раз заявив, що у нього є питання до діяльності міністерства фінансів і міністра Сергія Марченка.

"Митниця - не єдиний напрямок, де є помилки. У нас є недовиконання плану з позик на сьогодні і ми бачимо, що недовиконання видаткової частини бюджету - це недовиконання плану з позик. Коли Мінфін залучив на ринку досить мало грошей, порушуючи свій же план", - заявив Гетманцев.

Але водночас нардеп ще раз заявив, що переконаний, що відставка - не найкращий вихід з цієї ситуації. Коментуючи ж можливу відставку Максима Степанова, Гетманцев заявив, що він - один з найефективніших міністрів в історії України. Причому про це говорять багато шановних медиків, з якими народний обранець спілкувався.

Також Данило Гетманцев заявив, що у внутрішньофракційних чатах питань про відставку міністрів не підіймалося. "Певне незадоволення тим чи іншим міністром в чатах або в спілкуванні можуть висловлювати будь-які депутати", - пояснив нардеп, при цьому зазначивши, що це не означає порушення питання про відставку.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що глава МВС Арсен Аваков виступив за введення жорсткого локдауна. Причому він повинен тривати протягом трьох-чотирьох тижнів.

Новини партнерів

Україна отримає $100 млн для боротьби з COVID-19, - МОЗ
Білорусь підготувала санкції проти України