До 20 студентів у групі і "змішане" навчання: як працюють школи, технікуми і ВНЗ з 25 січня

До 20 студентів у групі і "змішане" навчання: як працюють школи, технікуми і ВНЗ з 25 січня
Читать на русском

У більшості областей заклади освіти працюють у звичайному режимі.

У понеділок, 25 січня, Україна вийшла з локдауну і повернулася до обмежень "помаранчевої" карантинної зони. А це означає, що дитсадки і школи відновлюють роботу у звичайному режимі, а технікуми, училища та університети - за певними правилами.

Про це у Telegram повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, передає APnews.

Повідомляється, що учні знову можуть відвідувати заклади освіти. Наразі в Одеській, Хмельницькій, Дніпропетровській, Волинській, Донецькій, Чернігівській, Івано-Франківській, Житомирській областях та Києві всі учні повернулися за парти.

Що стосується Черкаської, Луганської, Сумської, Київської, Миколаївської, Херсонської та Харківської областей, то до очного навчання повернулися від 99% до 91% шкіл.

У Миколаєві учні -4, 9,11 класів будуть навчатися в очному режимі, решта - за змішаною формою.

У Чернівецькій, Запорізькій та Кіровоградській областях від 70% до 58% працюють у звичайному режимі. В той же час, у Полтавській області переважно змішана та дистанційна форми навчання.

У Тернопільській області учні молодших класів відвідують уроки у звичайному режимі, а 5-11 класи навчаються за змішаною формою.

У Вінницькій області 1-4 та 9-11 класи навчаються очно, 5-8 класи - за змішаною формою. В Рівненській, Львівській та Закарпатській областях переважно очна та змішана, частково - дистанційна форми навчання

Що стосується закладів професійно-технічної, професійної перед вищою та вищої освіти, то їх можна відвідувати групами не більше 20 осіб.

За словами Шкарлета, забороняється відвідувати навчальні заклади, якщо люди знаходяться на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19.

Зокрема, якщо на самоізоляції знаходиться більше 50% студентів (учнів) та персоналу.

Всі навчальні заклади повинні працювати з дотриманням протиепідемічних заходів.

Раніше APnews повідомляв, що саме буде заборонено в Україні з 25 січня.

Новини партнерів

Українцям можуть відшкодувати січневі втрати за комуналку, - Разумков
В Україні зміняться правила здачі ЗНО, - мовний омбудсмен