Дніпропетровська область послабила карантин після перемовин з МОЗ

Дніпропетровська область послабила карантин після перемовин з МОЗ
Читать на русском

Очільник Дніпропетровської ОДА заявив, що епідемічна ситуація в регіоні стабільна

У Дніпропетровській області після перемовин з МОЗ розпочався другий етап послаблення карантину. У області дозволили роботу громадського транспорту в звичному режимі. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко, повідомляє сайт ОДА.

Зокрема, Бондаренко зазначив, що епідемічна ситуація в регіоні стабільна.

"Чи можна областям переходити до другого етапу послаблення карантину, вирішували в МОЗ. Дніпропетровщина не пройшла лише за одним з трьох критеріїв – охоплення тестуваннями людей за останній тиждень. При цьому епідемічна ситуація в регіоні стабільна. Провів перемовини з МОЗом та головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком. Уточнили методологію визначення цього показника, зробили перерахунок та усунули технічні неточності. В результаті регіону дозволили пом’якшити карантин", - заявив він.

Також повідомляється, що місцевому рівні рішення про послаблення карантину ухвалила Обласна комісія ТЕБ та НС.

В області, серед іншого, дозволили регулярні і нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, внутрішньообласному та міжнародному сполученні.

Дозволили також і спортивні змагання без глядачів, у яких беруть участь до 50 людей. У храмах можна проводити богослужіння у присутності не більше однієї людини на 10 квадратних метрів, також відновиться робота готелів.

Як повідомляв APnews раніше, у Києві від сьогодні перейшли до другого етапу послаблення карантину. За словами Степанова, до МОЗ надійшла оновлена інформація щодо показників готовності регіонів до послаблення карантину.

Новини партнерів

У Києві знайшли мертвим нардепа від групи "Довіра" Валерія Давиденка: труп з вогнепальним пораненням виявили у його офісі
На Київщині неповнолітній під час сутички застрелив ветерана АТО