Дніпро готується до найгіршого: викопали вже 600 могил для жертв коронавірусу

Дніпро готується до найгіршого: викопали вже 600 могил для жертв коронавірусу
Читать на русском

Видача тіл померлих з моргів буде проводитись у закритих трунах, тіла будуть в герметичних мішках і піддані дезінфекції

Мер Дніпра Філатов повідомив, що готується до гіршого. Він розповів, що на території міських кладовищ уже підготували 600 могил під можливе поховання померлих від коронавірусу. Про це APNews повідомляє, посилаючись на пост Бориса Філатова в Facebook.

За словами мера міста, закупили також тисячу пластикових мішків для зберігання тіл.

"Також найближчим часом буде заборонено проведення розтину померлих із захворюванням або підозрою на коронавірус", - йдеться в пості.

Він уточнив, що видача тіл померлих з моргів буде проводитись у закритих трунах, тіла будуть в герметичних мішках і піддані дезінфекції. На похоронах не можна бути присутнім більш ніж одній особі на території в 10 квадратних метрів.

Також Філатов в своєму пості звернувся до власників міських "наливайок": "Я ж вас, мразів, попереджав. Попереджав же, правда? Я не можу зловити кожного. Але кожного, кого я зловлю - пущу по світу без штанів". Уточнив, що за минулий тиждень з міських «наливайок» вилучили майже тисячу літрів контрафактного алкоголю, з якого виготовлять резерв антисептиків насамперед для лікарів і правоохоронців.

Крім цього, він повідомив і про інші заходи, які будуть вводитися для боротьби з інфекцією і для поліпшення життя городян. Зокрема розповів, що на період карантину робота перфораторами та іншими гучними інструментами в багатоквартирних будинках заборонена.

"Хочете тихо клеїти шпалери - клейте, але якщо хочете голосно стукати - інструмент конфіскуємо", - написав мер.

А також зазначив, що напередодні Великодня ведуться переговори зі священнослужителями про доставку парафіянам вже освячених атрибутів пасхального кошика.

APNews повідомляв, що станом на 2 квітня в Україні вже понад 800 випадків зараження коронавірусом і 20 смертей.

Читайте також:
Як виглядає "карантинний" Київ. Такою спустошеною столицю ви ще не бачили - фоторепортаж

Новини партнерів

У МОЗ пояснили, чому всім необхідно носити маски та хто частіше помирає від інфекції
З ДБР без пояснення звільнили відразу близько 50 слідчих - Мосійчук