Дмитра Гордона прорекламував російський репер Моргенштерн. Фото

Дмитра Гордона прорекламував російський репер Моргенштерн. Фото
Читать на русском

А рекламні інтеграції у репера коштують не дешево

Українського журналіста Дмитра Гордона рекламує російський репер Моргенштерн. Зокрема, дівчина артиста з'явилася в його Інстаграм-сторіс в футболці з зображенням Гордона, повідомляє APnews.

Таких відео ми нарахували мінімум три. На першому Ділара (наречена репера) просто сидить в футболці з зображенням Дмитра. На другому і третьому - розмальовує обличчя українського журналіста маркером, а Моргенштерн при цьому пропонує Гордону колаборацію.

Виходячи з того, що російський репер неодноразово заявляв, що у нього нічого в соцмережах не з'являється безкоштовно, а також те, що він двічі відмітив Дмитра Гордона на публікаціях - реклама ймовірно була купленою.

Відзначимо, що ціна однієї рекламної інтеграції в Сторіс у реп-виконавця - від 500 тис рублів. Таким чином, якщо Гордон все ж з'явився в акаунті артиста не безкоштовно, то коштувало йому це близько 1,5 млн російських рублів (600 тис грн.).

Нагадаємо, російського репера Моргенштерна визнали загрозою нацбезпеці України і заборонили йому в'їзд. В СБУ таке рішення пояснили тим, що артист "пропагує насильство, жорстокість і наркотики".

Як повідомляв APnews раніше, Моргенштерн подав до суду на СБУ через внесення його до "чорного списку" України.

Новини партнерів

Скандальний екс-суддя Тупицький судиться з Україною і вимагає 1 мільйон гривень
Замість 400 тисяч доз вакцин: в Україні на установку прапорів до Дня Незалежності витратять 170 млн гривень