"Для злочинної влади, яка розгорнула терор проти інакодумців, об'єктивні ЗМІ є "їхніми", тобто чужими", - заява ОПЗЖ

"Для злочинної влади, яка розгорнула терор проти інакодумців, об'єктивні ЗМІ є "їхніми", тобто чужими", - заява ОПЗЖ
Читать на русском

Телеканали "112 Україна", NewsOne та ZIK на постійній основі дивилися мільйони громадян України

Президент Володимир Зеленський спробував виправдати свої дії щодо телеканалів "112 Україна", NewsOne та ZIK, заявивши: "Наші канали не закривали. Ми закривали їхні". Про це повідомляється в заяві партії "Опозиційна платформа - За життя", передає Фокус.

"Це жалюгідне виправдання злочинних та незаконних дій самого Президента, РНБОУ, контрольованих ними націонал-радикальних організацій, численних представників влади та політичних сил, які не здатні працювати на розвиток країни й бачать в політичному терорі, репресіях та придушенні свободи слова єдиний шлях до зміцнення своєї влади та впливу.

Телеканали "112 Україна", NewsOne та ZIK на постійній основі дивилися мільйони громадян України. Багато з них є і, ми впевнені, залишаться прихильниками партії "Опозиційна платформа - За життя", яка посідає перше місце серед партій, яких готові підтримати українці. Згідно з дослідженням, проведеним "Української соціологічною групою" з 26 січня по 2 лютого 2021 року нашу партію готові підтримати 25,7% громадян.

Тобто мільйони українців, як мінімум чверть населення нашої країни, Президент Зеленський називає "їхні", відокремлюючи від правильних "наших". Реально ж людей, які засуджують заборону телеканалів, вже зараз набагато більше, та їх кількість буде тільки зростати. Скільки пройде часу, поки в число "їхні" не ввійде 73% українців або 99%?

Президент Зеленський, перебуваючи під зовнішнім впливом США та ставши жертвою маніпуляцій найближчого оточення, може вірити, що він діє за принципом "розділяй та володарюй", прагнучи послабити свого єдиного принципового противника. Однак дії та риторика Президента спрямовані на руйнування законності, знищення правової держави та розкол суспільства.

Політика розколу та сегрегації суспільства, з захопленням успадкована Зеленським від його попередника Порошенко, спрямована лише на розправу з інодумцями, покриття неймовірною корупції та пограбування населення, ігнорування життєво важливих потреб громадян у сфері забезпечення медичним захистом від коронавірусу, а також права на вільне використання російської мови.

Саме за об'єктивне висвітлення цих тем були закриті телеканали "112 Україна", NewsOne та ZIK. З точки зору злочинної влади, яка розгорнула терор проти власного народу, вони дійсно є "їхніми", тобто чужими. І можуть з повним правом цим пишатися", - йдеться в заяві.

Новини партнерів

МОН просить змінити навчальний процес через негоду
В Індії на фабриці феєрверків під час вибуху хімікатів загинуло 14 осіб, десятки постраждалих