Для України в НАТО поки що відкриті лише вікна, але не двері - Кулеба

Для України в НАТО поки що відкриті лише вікна, але не двері - Кулеба
Читать на русском

Він заявив, що Україна не стане членом Альянсу, допоки три столиці країн-учасниць не змінять своє ставлення

Глава МЗС Дмитро Кулеба вкотре висловився про вступ України до НАТО. За його словами, для нашої країни поки що "відчинені вікна, але не двері".

Про це APnews пише з посиланням на його інтерв'ю Sargs.

Він заявив, що Україна може стати членом НАТО, коли три столиці країн-учасниць альянсу почнуть сприймати Україну "як незалежну та самостійну державу, а не як доповнення до Росії".

"За моїми підрахунками, Україна приєднається до Альянсу, коли три столиці країн-учасниць НАТО змінять свій погляд на відносини з Україною і нарешті почнуть сприймати нас як незалежну та самостійну державу, а не як доповнення до Росії", - сказав він.

Наголосивши, що точно не знає, коли це станеться. А поки що, за його словами, для України в НАТО "відчинені лише вікна, але не двері".

"Невідомо, коли в цих столицях відбудеться зміна сприйняття, і вони перестануть будувати свої відносини з Україною крізь призму двосторонніх відносин з Росією. Проте поки ця точка зору не зміниться, НАТО відкриє нам лише вікна для співпраці, але двері для приєднання - будуть зачинені ", – резюмував він.

Раніше APnews писав, що Путін вимагає від НАТО гарантії, що Україна не стане частиною Альянсу.

Новини партнерів

Біля України у постійній готовності перебувають понад 94 тисячі солдатів та офіцерів РФ – Міноборони
На Харківщині відкрили величезне газове родовище, поклади можуть досягати 5 млрд кубометрів