Для Стерненка попросять цілодобовий домашній арешт та носіння браслету

Для Стерненка попросять цілодобовий домашній арешт та носіння браслету
Читать на русском

Суд попросили зобов’язати Стерненка носити електронний браслет та здати паспорти

Слідчий та прокурор попросили Шевченківський районний суд Києва, у якому відбудеться засідання у справі активіста та громадського діяча Сергія Стерненка, якого підозрюють в умисному вбивстві, застосувати до нього запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву активіста.

Також суд попросили зобов’язати Стерненка носити електронний браслет та здати паспорти.

"Я вам процитую, що просить слідчий і прокурор, вони просять "застосувати запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту з покладенням наступних процесуальних обов'язків: прибувати за кожною вимогою, не відлучатись з населеного пункту за місцем проживання без дозволу слідчого прокурора або суду, повідомляти слідчого прокурора чи суд про зміну місця проживання або роботи, носити електронний засіб контролю, тобто браслет, здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт, паспорти для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в'їзд в Україну", - сказав активіст.

Як повідомляв APnews раніше, СБУ повідомило про підозру колишньому лідеру одеського "Правого сектору" Сергію Стерненку за статтями про умисне вбивство та незаконне носіння холодної зброї.

Новини партнерів

Уряд продовжить другий етап медреформи Супрун, переглянувши "занижені" тарифи на медпослуги
Вакарчука в Раді замінить дружина колишнього міністра та екс-радниця Абрамавічуса