Для отримання "карантинних" 8000 грн вже зареєструвалося більше ФОПів, ніж передбачено бюджетом

Для отримання "карантинних" 8000 грн вже зареєструвалося більше ФОПів, ніж передбачено бюджетом
Читать на русском

Кабмін розраховував, що допомогу отримають 175 тисяч громадян, однак заявки подали вже 206 тисяч.

Кабмін виділив 1,4 мільярда гривень на виплату одноразової матеріальної допомоги для підприємців та найманих працівників, які зазнали збитків під час карантину. Очікується, що послугою скористаються 175 тисяч громадян. При цьому кількість зареєстрованих для отримання допомоги підприємців вже суттєво перевищує очікування уряду – наразі їх 206 тисяч.

Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу Мінфіну.

"З 19 квітня 2021 року розпочався прийом заявок на отримання 8 тисяч одноразової матеріальної допомоги від держави. Підприємці та наймані працівники, діяльність яких була призупинена на час перебування області в "червоній" зоні, зможуть оформити заяву на отримання грошової допомоги. Для цього необхідно зареєструватись через додаток або єдиний портал державних послуг "Дія"", - йдеться в повідомленні відомства.

Повідомляється, що після заповнення заяви та перевірки її у реєстрах ПФУ підприємці та наймані працівники отримають матеріальну допомогу на свій особистий рахунок. У Мінфіні очікують, що послугою скористаються 175 тис. громадян, на що передбачено 1,4 млрд гривень.

При цьому, на засіданні 21 квітня, глава Кабміну Денис Шмигаль заявив, що "станом на ранок сьогоднішнього дня 206 тисяч людей вже подали відповідні заявки на отримання допомоги".

Таким чином, щонайменше для 31 тисячі ФОПів і найманих працівників у бюджеті не передбачили допомогу. Необхідно ще як мінімум майже 250 млн гривень.

Як повідомляв APnews, у Мінсоцполітики пояснили, чи отримають "карантинні" 8000 грн ФОПи, які вийшли з "червоної" зони.

Новини партнерів

В Україні почнуть призивати резервістів без мобілізації. Військові експерти пояснили, кого це торкнеться
Катарський телеканал Al Jazeera опублікував матеріал про введення санкцій Зеленського проти Медведчука