Для осіб, що прямують в Україну з тимчасово окупованих територій, скасовують самоізоляцію

Для осіб, що прямують в Україну з тимчасово окупованих територій, скасовують самоізоляцію
Читать на русском

Демченко зазначив, самоізоляції, згідно з постановою, не підлягають військовослужбовці країн НАТО, які слідують на навчання в Україну

Спікер Державної прикордонної служби України Андрій Демченко заявив, що з 1 серпня особам, які направляються в Україну з тимчасово окупованих територій, не треба проходити двотижневу самоізоляцію. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Демченко в коментарі Інтерфакс-Україна.

"Внесено зміни до постанови уряду, які регламентують порядок перетину лінії розмежування і кордону з Кримом. І, фактично, громадяни, які будуть слідувати з окупованих територій, не повинні встановлювати додаток" Дій будинку "і, відповідно, відправлятися на самоізоляцію. В той же час , уряд залишив за собою право в разі необхідності відновити цю норму, якщо будуть ризики щодо поширення коронавируса на цих напрямках ", - сказав він.

Демченко зазначив, самоізоляції, згідно з постановою, не підлягають військовослужбовці країн НАТО, які слідують на навчання в Україну.

Як повідомляв APnews раніше, МОЗ озвучило список країн "червоної зони", після повернення з яких необхідні самоізоляція та ПЛР-тест.

Новини партнерів

Розстріл автомобіля на трасі в Полтавській області за $50000 інсценувала поліція
"Підбіг качок і зарядив в обличчя": нардеп від "Слуги народу" розкрив подробиці побиття на пляжі