Для боротьби з коронавірусом у трьох областях задіяли Нацгвардію

Для боротьби з коронавірусом у трьох областях задіяли Нацгвардію
Читать на русском

Військовослужбовці почали нести службу спільно з працівниками поліції на пересувних мобільних і стаціонарних постах

Військовослужбовці Національної гвардії України почали нести службу в населених пунктах, де введено режим надзвичайної ситуації, у Київській, Житомирській та Чернівецькій областях. Про це повідомляє прес-служба Національної гвардії України.

Вказано, що військовослужбовці почали нести службу спільно з працівниками поліції на пересувних мобільних і стаціонарних постах у зв'язку із загрозою поширення коронавірусу.

Превентивні заходи здійснюються на в'їздах у Київ, Вінницю, Дніпро, Черкаси, в населених пунктах Ямпільського району.

"Основна мета - підтримка громадської безпеки та забезпечення проведення обмежувально-карантинних заходів. Зокрема, правоохоронці контролюють пасажироперевізників щодо дотримання ними обмежень здійснення перевезень на час карантину", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Крім того, починаючи з 16 березня, військовослужбовці Дніпровського полку охорони громадського порядку Національної гвардії України почали нести службу з охорони та забезпечення безпеки на об'єкті обсервації в передмісті Дніпра.

Як повідомляє APNews, перший заступник голови КМДА Микола Поворозник заявив, що представники Київської міської державної адміністрації прийняли рішення про введення надзвичайної ситуації в Києві через коронавірус.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України у середу, 18 березня, ввів режим надзвичайної ситуації у Київській області через пандемію коронавірусу.

Новини партнерів

NASA тимчасово зупинило створення ракет для польотів на Місяць і Марс через коронавірус
КМДА вирішила оголосити надзвичайну ситуацію в Києві