Дитсадки, готелі без ресторанів та пляжі: у КМДА розповіли, що запрацює з 1 червня

Дитсадки, готелі без ресторанів та пляжі: у КМДА розповіли, що запрацює з 1 червня
Читать на русском

Рішення про роботу ТРЦ ухвалять окремо залежно від тенденцій захворюваності

У Києві з 1 червня відкриються дитячі садочки, готелі, пляжі, а також цвинтарі для відвідування. Також відкриють школи для проведення ЗНО. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв.

Відповідну заяву він зробив після засідання комісії з питань ТЕБ і НС.

"Готуються до відкриття з 1 червня дитячі садочки і школи для 11-х класів – мається на увазі складання ЗНО. Заклади професійної, технічної та вищої освіти працюватимуть для випускників та абітурієнтів", – сказав Пантелєєв під час брифінгу.

За його словами, також готуються до відкриття з 1 червня готелі, але без роботи ресторанів, дитячо-юнацькі спортивні школи, спорткомплекси, фітнес-зали, але без роботи басейнів, пляжі та зони відпочинку.

"Крім того, ми відкриємо для відвідування цвинтарі – також із 1 червня", – додав він.

При цьому заступник голови КМДА наголосив, що рішення про роботу ТРЦ буде ухвалено окремо залежно від тенденцій захворюваності.

Як повідомляв APnews раніше, У Києві послаблять коронавірусний карантин. У МОЗ стверджують, що це небезпечно і столиця не готова.

Також повідомлялося, що наземний транспорт у Києві запрацює вже сьогодні, метро запустять з понеділка. Про це заявили у КМДА.

Новини партнерів

Степанов передумав і заявив, що карантин у Києві можна послабити
Наземний транспорт у Києві запрацює вже сьогодні, метро запустять з понеділка, - КМДА