"Діти - це найважливіше": Тіхановська прокоментувала "дуже важке рішення" виїхати з Білорусі

"Діти - це найважливіше": Тіхановська прокоментувала "дуже важке рішення" виїхати з Білорусі
Читать на русском

Тіхановська додала, що прийняла рішення самостійно, а також закликала людей берегти себе

Кандидат в президенти на виборах в Білорусі і головний суперник Олександра Лукашенка Світлана Тіхановська заявила, що прийняла важке рішення, коли виїхала з країни в Литву. Про це повідомляє APnews з посиланням на відеозвернення політика.

"Я думала, що вся ця кампанія мене дуже сильно загартувала, і надала мені стільки сил, що я витримаю все. Але, напевно, я так і залишилася тією слабкою жінкою, якій була спочатку. Я прийняла дуже важке для себе рішення", - сказала Тіхановська.

Вона додала, що прийняла рішення самостійно, а також закликала людей берегти себе.

"Це рішення я прийняла абсолютно самостійно. Ні друзі, ні рідні, ні штаб, ні Сергій жодним чином на нього не могли вплинути. Я знаю, що багато хто мене зрозуміють, багато хто мене засудять, а багато і зненавидять. Але, знаєте, не дай Боже опинитися перед таким вибором, перед яким опинилася я. Тому, люди, бережіть себе, будь ласка. Жодна життя не варте того, що зараз відбувається. Діти - це найважливіше, що є в нашому житті", - підкреслила Тіхановська.

Як повідомляв APnews раніше, головного конкурента Олександра Лукашенка на виборах 9 серпня в Білорусі Світлану Тіхановську вивезла з країни білоруська влада.

Нагадаємо, що кандидат в президенти Білорусі на виборах, які відбулися 9 серпня, головний конкурент Олександра Лукашенка Світлана Тіхановском покинула Білорусь і зараз знаходиться в Литві.

У Києві невідомі підпалили електрокар Tesla екс-глави ОП Богдана
Лукашенко використовує Україну і бійців ЧВК "Вагнера" як "подразник" для Росії - ОП

Новини партнерів