Дистанційна робота в спальні викликає проблеми зі сном, сексом і депресію, - британський сексолог

Дистанційна робота в спальні викликає проблеми зі сном, сексом і депресію, - британський сексолог
Читать на русском

Робоче місце в спальні сприяє розвитку не тільки депресії, але і сексуальної незадоволеності

Британський сексолог і психотерапевт Кейт Мойл розповіла, як робоче місце в спальні впливає на психічне та сексуальне здоров'я людини. Про це повідомляє APnews з посиланням на The Guardian.

Віддалена робота може здаватися ідеальним варіантом, щоб провести залишок зими вдома. Для багатьох людей, хто працює віддалено, спальня є робочим простором.

Головна увага має приділятися освітленню. Навіть у похмурий зимовий день на вулиці в 10 разів яскравіше, ніж в приміщенні. Головна проблема полягає в тому, що відсутність денного світла негативно відбивається на якості нашого сну і денної активності.

Денне світло допомагає нашому організму краще працювати, а також позбутися від сонливості. Одне з досліджень довело, що в середньому офісним співробітникам, які звикли до денного світла, необхідно близько 18 хвилин, аби заснути, в порівнянні з 45 хвилинами для тих, хто проводить ранок при тьмяному світлі. У них також були виявлені проблеми зі сном і ознаки депресії.

Яскраве денне світло також впливає нашу концентрацію та пильність, тому важливо постійно гуляти на свіжому повітрі та займатися спортом в денний час. А щоб ввечері краще заснути, необхідно тримати світло теплим і приглушеним.

Якщо ваше робоче місце облаштовано в ліжку, то спальня може служити додатковим джерелом стресу. Атмосфера буде постійно нагадувати про дедлайни та невиконані завдання, яка згубно вплине на якість сну. Увечері важливо прибрати всі робочі предмети та виділити час на відпочинок перед сном.

Робота під ковдрою може вплинути не тільки на сон, але й на ваше сексуальне життя. Під час пандемії багато пар, які перейшли на віддалену роботу, зіткнулися з непорозуміннями, нестачею особистого простору та розбіжностями робочого графіка, що призводить до порушення балансу в їх особистому житті.

Якщо ми виховуємо дітей, розслабляємося, спимо, займаємося сексом, але при цьому ще й працюємо - це жахливо впливає на нашу психіку. Майже за рік пандемії Covid-19 багато людей розповідають про небажання займатися сексом саме через подібні умови. Тому у пар починаються проблеми у відносинах, які призводять до постійних сварок. Сексолог і психотерапевт Кейт Мойл пропонує змінити атмосферу в спальні, щоб поліпшити відносини та сексуальне життя:

"Зміна атмосфери в спальні, аромату, постільної білизни, прослуховування різних аудіододатків допоможе перенести секс на перший план і відволіктися від постійних думках про роботу. Вашим додатковим бонусом може стати відсутність дітей. Навчіться підлаштовувати ізоляцію під себе і свої потреби".

Раніше APnews повідомляв, в Британії померла найстаріша бабуся-близнюк від коронавірусу.

Новини партнерів

В останні години каденції Трамп встиг помилувати ще одну людину
Зеленський запросив Байдена в "добре знайомий йому" Київ