Дипломати РФ знову зганьбилися на сесії ООН: погрожували насильством та перебивали виступи доповідачів

Дипломати РФ знову зганьбилися на сесії ООН: погрожували насильством та перебивали виступи доповідачів
Читать на русском

"Представники РФ вже не вміють не влаштовувати скандалів, де вони перебувають".

Російські «дипломати» під час обговорення в ООН перебивали виступи доповідачів та вимагали надати «повні контактні дані». Про це повідомили в Асоціації з реінтеграції Криму.

«Наразі в Женеві у штаб-квартирі Об'єднаних Націй триває щорічна сесія Експертного механізму ООН з прав корінних народів, на яку наша Асоціація надавала відповідне інформування про утиски корінних народів Криму окупантами, для включення матеріалів АРК до відповідних щорічних доповідей. Водночас, у рамках нинішнього обговорення в ООН представниками корінних народів світу утисків їхніх прав як на території росії, так і в окупованому Криму з боку російських «дипломатів», які були присутні на заході, відбулися безпрецедентні протиправні дії», - в асоціації.

Зазначається, з посиланням на члена Меджлісу кримськотатарського народу Ескендера Барієва, що російські «дипломати» не просто перебивали виступи доповідачів, а й усупереч встановленим у штаб-квартирі ООН правилам підходили до них, погрожували насильством і вимагали надати «повні контактні дані».

"Зокрема, це стосувалося представниці шорського народу Яни Танагашової та доповідача Кримськотатарського ресурсного центру Людмили Короткої. Тільки втручання представників інших корінних народів світу захистило цих доповідачів від злочинних намірів російського «дипломата» прямо у Палаці Націй у Женеві", - зазначили в асоціації.

Як констатував з цього питання колишній член Форуму ООН з корінних народів Олівер Лооде, «нещодавно представники Росії вже не вміють не завдавати скандалів, де вони знаходяться. Істерія та ексістенційний страх настільки сильні. Це смертельна агонія режиму, що розпадається, якому належить тільки одне місце – звалище історії».

Новини партнерів

Суд остаточно заборонив комуністів в Україні
Україна почне торгувати електроенергією ще з однією країною ЄС