"Динамо" - "Зоря" 3: 1. Шикарний камбек київського гранда

Команди встигли забити тричі за перші 16 хвилин матчу.

"Динамо" зусиллями Циганкова і Сидорчука обіграло "Зорю" в центральному матчі 31-го туру УПЛ. Луганчани, які відкрили рахунок в матчі, провалилися в середині першого тайму і практично втратили шанси на друге місце. Про це повідомляє APnews.

Обидві команди виставили найсильніші, з урахуванням обставин, склади:

"Динамо": Бущан, Караваєв - Шабанов - Бурда (Попов, 69) - Кендзьора, де Пена - Шепелєв (Шапаренко, 46) - Сидорчук (Кадірі, 76) - Циганков, Буяльський, Вербич (Русин, 10).

"Зоря": Мацапура, Михайличенко - Чеберко (Абу-Ханна, 51) - Вернидуб - Тимчик, Кочергін (Іванісеня, 72) - Юрченко - Цвек (Луньов, 72) - Хомченовський, Кабаєв, Громов.

Коментатори ще не встигли повністю розповісти про стартові склади, а "Зоря" вже забила. Кендзьора помилився, в підкаті видавши м'яч на хід Артему Громову. Нападник "Зорі" прискорився і розібрався з Бущаном. Йшла всього друга хвилина гри. Ще більше проблем у "Динамо" виникло на 10-й хвилині, коли Вербич отримав травму і замість нього на поле вийшов Русин.

Однак такий вдалий початок матчу зіграв з луганчанами злий жарт. І всього за дві хвилини динамівці перевернули гру. На 14-й хвилині Циганков обігрався з Буяльським і з короткої дистанції розстріляв молодого кіпера "Зорі". А вже на 16-й хвилині Буяльський асистував Сидорчуку.

Після цього підопічні Віктора Скрипника змогли вирівняти гру, і моменти почали виникати вже біля воріт обох команд. Забивали, правда, як і раніше кияни. На 34-й хвилині Назарій Русин пробив по воротах Мацапури, його удар заблокували, але! Богдан Михайличенко явно помилився, і Віктор Циганков, піймавши м'яч після відскоку, головою відправив м'яч у ворота.

У другому таймі довгий час не відбувалося по-справжньому небезпечних моментів, проте на 73-й хвилині Іванисеня і Мацапура ледь не організували четвертий гол в свої ворота. На щастя, з ударом Буяльського впорався Абу-Ханна, який прийняв удар Віталія на себе. Та й після цього небезпечні моменти виникали в основному після помилок футболістів обох команд.

Але рахунок в матчі так і не змінився - "Динамо" перемогло з рахунком 3:1. Таким чином кияни вирвалися на другий рядок, практично гарантувавши собі путівку до кваліфікації Ліги Чемпіонів.