"Динамо" - "Шахтар" 0:3. Луческу вперше програв "гірникам"

Донеччани відігралися за поразку "Динамо" в Суперкубку.

У неділю, 8 листопада, на стадіоні НСК "Олімпійський" пройшов центральний матч першого кола Української Прем'єр-ліги. "Динамо" і "Шахтар" знову підійшли до матчу в статусі лідерів чемпіонату, причому кияни встигли відірватися від "гірників" на чотири очки. Редакція APnews, яка уважно стежила за ходом матчу, розповість як саме проходив матч.

Динамо: Нещерет, Шабанов - Попов - Забарний - Кендзьора, Сидорчук - Андрієвський, Родрігеш (Русин, 70) - Буяльський - Циганков, Вербич (Де Пена, 61).

Шахтар: Трубін, Корнієнко (Сіпріано, 50) - Матвієнко - Хочолава - Додо, Степаненко - Антоніо (Коваленко, 69) - Марлос (Патрік, 70), Тайсон (Соломон, 52) - Тете, Мораес (Фернандо, 70).

Старт поєдинку кияни і донеччани провели дуже обережно. З одного боку "Динамо" з проблемами в складі і перевагою в турнірній таблиці вибрало гру другим номером. А "гірники" не поспішали форсувати події, можливо, ще й на тлі розгрому від "Боруссії". Багато в чому саме тому в першому таймі куди більше уваги привертали фоли, яких було чимало.

Розбудив обидві команди гол, який на 34-й хвилині забив Жуніор Мораес. Форвард донеччан скористався навісом від Додо і помилкою на виході Нещерета. Другою важливою подією першої 45-хвилинки стало видалення Сергія Сидорчука. Капітан киян скосив Корнієнка і відправився відпочивати на 45 хвилин раніше фінального свистка.

У другому таймі, враховуючи гру в нерівних складах і спочатку не дуже агресивну гру донеччан в атаці, подій було небагато. "Шахтар" став володіти м'ячем зовсім вже непристойне кількість часу. І в середині тайму це принесло плоди - Тарас Степаненко отримав м'яч без опіки і потужно пробив по воротах. Нещерет міг би врятувати ситуацію, але тут в справу втрутився рикошет від Маркоса Антоніо - і донеччани подвоїли свою перевагу.

Остаточно ж всі питання про переможця в матчі зняв Алан Патрік, який ударом в дотик відреагував на винос м'яча Денисом Поповим. Снаряд влетів в сітку воріт - Нещерет в стрибку дотягнутися до м'яча не зміг. Після цього гравці "Шахтаря" спокійно догравали матч, оточивши штрафну "Динамо" і не дозволяючи киянам вибігати в контратаки. Фінальний свисток зафіксував перемогу "гірників", але кияни як і раніше залишаються лідерами УПЛ.

Нагадаємо, що це друга зустріч Мірчі Луческу зі своєю колишньою командою. У першій грі - за Суперкубок України - він обіграв "Шахтар" з рахунком 3:1.