"Динамо" розгромило "Олімпік", "Шахтар" розібрався з "Колосом": результати першого туру УПЛ

Тепер ми знаємо скільки пенальті потрібно "Шахтарю", щоб забити гол.

У п'ятницю, 21 серпня, розпочався новий сезон Української Прем'єр-ліги. Обидва винесених матчу проходили в Києві, де грали кращі команди України - "Шахтар" і "Динамо". Редакція APnews розповість, як пройшли обидві ці зустрічі.

"Олімпік" - "Динамо" 1:4 (1:2, 0:2)

Це був перший офіційний матч киян під керівництвом Мірчі Луческу і заодно - перша гра взагалі, яку могли побачити вболівальники. І почалася ця гра якнайкраще для "Динамо". До 15-й хвилині кияни вели 2:0 завдяки точному удару Віталія Буяльського та автоголу Тараса Завійського. "Олімпік", втім, зміг відсунути гру від своїх воріт і заспокоїти матч аж до свистка на перерву.

Донеччанам навіть вдалося відіграти один м'яч зусиллями Політила. Але в другому таймі клас київського гранда дав про себе знати. Спочатку гол нарешті зміг забити Супряга (всього в матчі у Владислава було ще мінімум три прекрасних можливості забити), а в кінцівці зустрічі Віктор Циганков довів рахунок до розгромного.

"Олімпік": Кичак, Снурніцин (Неплях, 81), Лебеденко, Зотько, Пасіч (Кириленко, 80), Політило, Завійський, Романовський (Кравчук, 75), Чогадзе (Лук'янчук, 66), Тейшейра, Захеді (Баланюк, 66) .

"Динамо": Бущан, Тимчик, Кендзьора, Сирота, Караваєв, Буяльський (Ледньов, 66), Цітаішвілі (Родрігеш, 46), Шапаренко (Андрієвський, 84), Сидорчук, де Пена (Циганков, 75), Супряга (Дуелунд, 84).

"Шахтар" - "Колос" 3:1 (0:0, 3:1)

Явним фаворитом цієї зустрічі був "Шахтар", і донеччани почали матч з позиції сили, раз по раз виходячи на ударну позицію. Однак то ударам "гірників" не вистачало сили або точності, то голкіпер гостей Євген Волинець виручав. Багато в чому завдяки його зусиллям на перерву команди пішли при нулях на табло. Причому справа не тільки в сейва з гри - Волинець ще й потягнув удар Тайсона з пенальті.

А в другому таймі кіпер "Колоса" повторив цей подвиг, впоравшись з ударом з точки від Марлоса. Однак третій 11-метровий удар Євген потягнути вже не зумів - Алан Патрік відкрив рахунок в матчі. А через 10 хвилин той же Патрік оформив дубль. Через дві хвилини Тете зарядив м'яч в штангу і від спини Волинця м'яч закотився у ворота. Тільки пропустивши три голи, "Колос" згадав, що в першому таймі у нього були небезпечні контратаки і втік ще в одну. Красивим голом відзначився вийшовший на заміну Костишин-молодший. Більше голів у матчі не було.

"Шахтар": Трубін, Матвієнко, Додо (Болбат, 75), Кривцов, Бондар, Маркос Антоніо (Соломон, 76), Алан Патрік (Коваленко, 73), Степаненко, Марлос (Тете, 65), Тайсон (Коноплянка, 73), Мораес.

"Колос": Волинець, Зозуля, Ємець, Петров, Максименко, Морозко (Ільїн, 75), Задоя (Мілько, 61), Оріховський (Богданов, 61), Смирний (Костишин, 74), Антюх, Бондаренко (Лисенко, 61).

В цілому перші матчі першого тури не піднесли рівним рахунком ніяких сюрпризів. І "Динамо", і "Шахтар" здобули дебютні перемоги, нехай і зіткнувшись з невеликим опором суперників. Також відзначимо, що як мінімум один матч першого туру не відбудуться - через спалах коронавіруса "Львів" не зміг прийняти "Минай".