"Динамо" - "Барселона" 0:4. Брейтуейт покарав киян за помилки

Один з голів на рахунку Грізманна.

У Києві на стадіоні НСК "Олімпійський" в рамках четвертого туру Ліги Чемпіонів зустрічалися команди з величезною кількістю кадрових проблем - "Динамо" і "Барселона". І резервний склад "синьо-гранатових" виявився сильнішим за ослабленого "Динамо". Про це повідомляє APnews.

Динамо: Бущан, Караваєв (Попов, 59) - Миколенко - Забарний - Кендзьора, Шепелев (Белуце, 83) - Гармаш (Андрієвський, 59), Де Пена (Супряга, 71) - Буяльський - Шапаренко (Лєднєв, 71), Вербич.

Барселона: Тер Штеген, Фірпо - Ленгле (Альба, 65) - Мінгеса - Дест, Ален - Пьянич (Пуч, 65), Коутіньо (Грізманн, 65) - Педрі (Фернандес, 73) - Трінкал (Де ла Фуенте, 83), Брейтуейт.

Ще до початку матчу "Барселона", навіть незважаючи на втрату ряду ключових гравців, вважалася беззаперечним фаворитом матчу. Ось тільки перший тайм показав, що команда Роналда Кумана і раніше відчуває масу проблем. Каталонці показали прекрасну статистику по володінню м'ячем, але небезпечніше було біля воріт Тер Штегена - ось тільки киянам трохи не вистачало точності і везіння.

Власне, старт другого тайму тільки підтвердив характер тайму першого. Буквально в перші 10 хвилин кияни могли кілька разів забити, але зробити цього їм так і не вдалося. А відразу після цього "Барселона" показала, що навіть не основним складом її клас вище.

Чи не перша атака каталонців у другому таймі закінчилася голом - Брейтуейт під тиском увійшов в штрафну, покотив вперед, а десть в дотик здорово відправив м'яч у дальній кут воріт Бущана. А через п'ять хвилин "Барса" забила вдруге - на цей раз датчанин замкнув подачу на дальній штанзі.

Два голи протягом п'яти хвилин надали "Барселоні" впевненості, і моменти біля воріт "Динамо" стали з'являтися все частіше. Кияни також періодично вибігали в атаку, але до небезпечних ударів (а часом і просто до ударів) справа не доходила. "Барса" ж забила ще - на цей раз з пенальті. Попов сфолив на Брейтуейта, і Мартін сам реалізував 11-метровий.

У кінцівці зустрічі киянам навіть вдалося розпечатати ворота Тер Штегена, але гол Беньяміна Вербича не зарахували через офсайд. Та й каталонці свої шанси забити четвертий гол відверто тринькали. І все-таки поле команди покинули з рахунком 0:4 - Грізманн в самому кінці скористався розривами в структурі київської команди.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що "Барселону" може покинути її багаторічний лідер. Чутки навколо Ліонеля Мессі і "Манчестер Сіті" знову активізувалися після того як Пеп Гвардіола продовжив контракт з "городянами".

В Україні за добу виявили майже 14000 нових хворих з COVID-19 - серед них понад 600 дітей
На Донеччині засудили жінку через спробу продати своє немовля, щоб купити машину