Держстат відмовився від надання даних про смертність українців за період карантину

Держстат відмовився від надання даних про смертність українців за період карантину
Читать на русском

Наприкінці травня компанія знову звернулася до Держстату з проханням надати дані за період карантину, однак виявилось, що служба не публікує цю інформацію під час карантину

Державна служба статистики України не оприлюднила дані про людей, які померли під час карантину. Про це повідомляє APnews з посиланням на платформу відкритих даних Опендатабот.

Відомо, що на початку року аналітики звернулися до Держстату з проханням надати статистику по смертності в Україні, в тому числі й від хвороб органів дихання, грипу та пневмоній.

Згідно з інформацією Держстату, до початку карантину щомісяця від хвороб дихальних шляхів вмирало близько тисячі осіб, з них через ГРВІ та пневмонії приблизно 500 людей. Піковим місяцем з найбільшою смертністю людей від проблем із дихальними шляхами з року в рік залишається січень.

Наприкінці травня компанія знову звернулася до Держстату з проханням надати такі дані за період карантину, однак виявилось, що служба не публікує цю інформацію під час карантину.

За даними Міністерства охорони здоров'я станом на 4 червня 2020 року в середньому на місяць помирає 249 осіб від хвороб органів дихання, ГРВІ та пневмоній.

Як повідомляв APnews раніше, Міністерство охорони здоров’я запропонує посилити карантинні обмеження в Україні у зв'язку зі зростанням кількості нових випадків захворювання на коронавірус та антирекорд, який було встановлено протягом останньої доби, 10 червня.

НБУ знизив облікову ставку до 6%. Економіст пояснив, як це вдарить, а як допоможе бізнесу
Зламали руку і кинули: в Херсонській області жорстоко побили семимісячну дівчинку

Новини партнерів