Держмитслужбу тимчасово очолить Євгеній Єнтіс

Держмитслужбу тимчасово очолить Євгеній Єнтіс
Читать на русском

Раніше Єнтіс обіймав посаду заступника голови служби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Кабінет міністрів призначив новим т.в.о. голови Держмитслужби Євгенія Єнтіса, який до цього обіймав посаду заступника голови служби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Про це APnews повідомляє з посиланням на Урядовий портал.

"Уряд визнав таким, що втратило чинність, розпорядження про тимчасове виконання обов'язків Голови Державної митної служби України Андрієм Павловським та прийняв розпорядження про звільнення Андрія Павловського з посади заступника Голови Державної митної служби України. Разом з цим тимчасове виконання обов’язків Голови Державної митної служби України покладено на заступника Голови Держмитслужби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Євгенія Єнтіса",- йдеться у повідомленні.

У прес-службі Держмитслужби додали, що в.о. голови Держмитслужби Євгеній Єнтіс заявив, що його призначення є тимчасовим, оскільки раніше уряд ухвалив рішення про відкриття добору на посаду Голови Держмитслужби шляхом укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину, що дасть змогу визначити та затвердити нового керівника митниці з повноцінним функціоналом.

Як повідомляв APnews, Кабмін призначив наглядачів за гральним бізнесом в Україні.

Новини партнерів

Квитки на матч ЛЧ "Шахтар" - "Інтер" надійшли в продаж
Зеленський готовий випробувати на собі українську вакцину від COVID-19