Держдума обнулила президентські строки Путіна

Держдума обнулила президентські строки Путіна
Читать на русском

Володимир Путін отримав можливість заново переобиратись на президентських виборах в РФ без попередніх обмеженнях по кількості строків завдяки законопроекту депутата Держдуми Валентини Терехової.

Держдума проголосувала за поправку до констируції РФ, яка обнуляє президентські строки Володимира Путіна. Про це повідомили російські журналісти ТАСС та Медуза із Держдуми.

Зранку 10 березня в Держдумі РФ пройшло обговорення поправок до конституції, за якими президент отримує можливість разом із оновленням конституції "обнулити" свої президентські строки.

Пропозицію внесла депутат Держдуми Валентина Терешкова, яку підтрима в спікер Вячеслав Володін.

"Необхідно або зняти обмеження по числу президентських термінів, або, якщо цього вимагатиме ситуація, зажадають люди, закласти можливість для чинного президента знову обиратися на цю посаду", - заявила депутат.

Володимира Путін особисто приїхав до Держдуми для обговорення поправки, і після перерви почалось голосування.
Перед голосуваанням Путін виступив з промовою, в якій заявив, що погоджується з пропозицією Валентини Терешкової обнулити свої строки повноважень, проте він проти повної відміни обмеження кількості президентських строків на одну особу.

Крім того, за словами Путіна, спочатку росіяни мають проголосувати за поправку, а потім її має одобрити Конституційний суд.

В результаті, Держдума проголосувала за поправку Терешкової в першому і другому читанні.

Як раніше повідомляв ApNews, Володимир Зеленський в інтерв'ю The Guardian оголосив, що Володимир Путін не затримається на посаді, і скоро його замінить хтось інший.

Новини партнерів

Глава Європарламенту Сассолі добровільно пішов на карантин через коронавірус
В Чернівецькій ОДА розповіли про стан хворого на коронавірус та його дружини