Держдеп США закликав своїх дипломатів виїхати з України разом із сім'ями

Держдеп США закликав своїх дипломатів виїхати з України разом із сім'ями
Читать на русском

Співробітники можуть це зробити за бажанням, а от для членів їхніх сімей це обов'язкова умова

Державний департамент США рекомендував своїм держслужбовцям виїхати з сім’ями з України. Про це йдеться в офіційній заяві посольства, яку було опубліковано в ніч на 24 січня, передає APnews.

Співробітники можуть це зробити за бажанням, а для членів їхніх сімей це обов'язкова умова.

"Державний департамент санкціонував добровільний від'їзд співробітників прямого найму США та розпорядився про від'їзд членів їхніх сімей з посольства в Києві", - йдеться в оголошенні.

Вказано, що рішення прийнято "на тлі постійних зусиль Росії дестабілізувати Україну та підірвати безпеку громадян та інших осіб, які тут проживають чи відвідують країну".

"Ми продовжуємо підтверджувати нашу підтримку українського народу і робимо нинішній крок, бо віддані одному з найвищих пріоритетів Державного департаменту – безпеці наших дипломатів та американського народу", - йдеться у повідомленні посольства США.

Додавши, що від Росії залежить, яким шляхом буде діяти Америка. Є два шляхи: діалог і дипломатія або ескалація і серйозні наслідки. І якщо РФ обере другий, нинішня безпекова ситуація "може раптово погіршитись".

Крім того, Держдеп також звернувся до своїх громадян із закликом не їхати в Україну чи РФ. При цьому посольство США у Києві залишається відкритим для регулярної роботи.

APnews писав, що в Україну прибула партія летальної зброї зі США.

Новини партнерів

По Абу-Дабі випустили дві балістичні ракети, небо для безпілотників закрили. Моторошні відео
4 знаки зодіаку, чекає великий успіх у лютому 2022 року