Державіаслужба після авіакатастрофи в Ірані позапланово перевірила МАУ

Державіаслужба після авіакатастрофи в Ірані позапланово перевірила МАУ
Читать на русском

Перевірка проводилася “з метою підтримання рівня безпеки польотів та проведення профілактики авіаційних подій на авіаційному транспорті."

Державна авіаційна служба України після авіакатастрофи українського літака “Боїнг-737” біля аеропорту Тегерану здійснила перевірку авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України”. Про це повідомила інформ-агенція УНН, з посиланням на відповідь Державіаслужби на інформаційний запит.

“Державіаслужбою проведена в період з 9 по 11 січня поточного року позапланова перевірка ПрАТ “Авіакомпанія „Міжнародні авіалінії України“ згідно з наказом Державіаслужби від 08.01.2020 No 13”, — йдеться у відповіді Державіаслужби.

У відомстві зазначили, що “перевірка льотної придатності всього цивільного флоту проводитиметься Державіаслужбою відповідно до складеного графіка перевірок”.

Нагадаємо, літак МАУ зазнав аварії недалеко від Іранського Тегерана, незабаром після вильоту, вранці 8 січня. На борту літака було 167 пасажирів (більшість з них громадяни Ірану і Канади) і 9 членів екіпажу — громадяни України. Всі загинули. У ніч на 11 січня Іран визнав, що український літак був збитий ракетою.

Оборот роздрібної торгівлі в Україні за рік зріс майже на 11%
У Росії сформовано новий уряд

Новини партнерів