Державіаслужба не випускає з України літак SkyUp з іноземцями і дипломатами на борту

Державіаслужба не випускає з України літак SkyUp з іноземцями і дипломатами на борту
Читать на русском

Літак затримується більше ніж на 8 годин.

Державіаслужба не випускає з України літак авіакомпанії SkyUp Airlines, який повинен був вилетіти за маршрутом Київ-Франкфурт. Як повідомляє сайт компанії, виліт літака очікується о 16:00, запланована затримка рейсу PQ0907 складе 8 годин 15 хвилин.

На борту знаходяться іноземні громадяни, в тому числі дипломати. Для більшості з них Франкфурт - не кінцевий пункт призначення, а транзитна точка. Рейс було організовано для того, щоб допомогти іноземцям повернутися додому.

Державіаслужба України не повідомляє авіакомпанії офіційну причину, по якій не видає дозвіл на виліт.

"У чому причина затримки: з незрозумілих для авіакомпанії причин ДАСУ не видає дозвіл на виконання цього рейсу. Офіційну причину затримки видачі дозволу нам не повідомляють. Разом з тим цього тижня SkyUp Airlines вже успішно виконав спецрейси у Франкфурт, Берлін і Сеул", - заявили в авіакомпанії у коментарі виданню "РБК-Україна".

У прес-службі зазначили, що вся необхідна для виконання рейсу технічна документація є в наявності та узгоджена у повному обсязі. Наразі вживаються всі заходи для того, щоб цей рейс відбувся. Компанія очікує необхідний дозвіл від Державіаслужби.

Як повідомляв APnews раніше, у МЗС розповіли про дві умови відкриття кордонів із сусідніми країнами.

Новини партнерів

Лавров заявив, що не чекає позитивних результатів від відеоконференції глав МЗС в «нормандському форматі»
У Тернополі чоловік на обсервації в лікарні наклав на себе руки