Держава повністю профінансує вакцинацію українців від COVID-19, - Радуцький

Держава повністю профінансує вакцинацію українців від COVID-19, - Радуцький
Читать на русском

Зазначимо, що раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що всім українцям не вистачить вакцин від COVID-19, тому частина з них зможе придбати ліки на комерційній основі.

Держава повністю профінансує безкоштовну вакцинацію українців від COVID-19. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву голови комітету ВРУ з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайла Радуцького.

«Міністерство фінансів виконає три вимоги Комітету здоров'я нації по фінансуванню галузі охорони здоров'я в наступному році ... Держава повністю профінансує безкоштовну вакцинацію населення від COVID-19 ... .НСЗУ отримує всі необхідні засоби для розрахунків з медичними установами, що займаються лікуванням хворих коронавірусів. Крім того, в Бюджетному кодексі буде збережено вимогу про фінансування програми медичних гарантій в розмірі не менше 5% ВВП», - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що всім українцям не вистачить вакцин від COVID-19, тому частина з них зможе придбати ліки на комерційній основі.

Раніше APnews повідомляв, Шмигаль розповів, коли розвалиться українська система охорони здоров'я.

Новини партнерів

Українці поповнили бюджет на майже півмільйона гривень через відсутність масок
НСЗУ хоче розширити програму "Доступні ліки" препаратами від шизофренії та депресій