"Держава не дозволить бути егоїстами": Зеленський пообіцяв "жорсткі дії" за ухилення від обсервації

"Держава не дозволить бути егоїстами": Зеленський пообіцяв "жорсткі дії" за ухилення від обсервації
Читать на русском

Президент України прокоментував випадки, коли евакуйовані з-за кордону українці ухилилися від проходження обов'язкової обсервації

Президент України Володимир Зеленський заявив, що для осіб, які ухиляються від проходження обов'язкової обсервації після повернення в Україну з-за кордону, передбачено жорстоке покарання. Про це повідомляє APNews з посиланням на відеозвернення Зеленського.

Президент України прокоментував випадки, коли евакуйовані з-за кордону українці ухилилися від проходження обов'язкової обсервації.

"А тим громадянам, які ламають двері аеропорту, я можу сказати лише одне, держава не дозволить вам бути егоїстами. Якщо хтось не розуміє, що створює потенційний ризик для оточення, якщо комусь байдуже, то саме держава буде захищати здоров'я мільйонів громадян. Не умовляннями та рекомендаціями, а жорсткими діями", - заявив Зеленський.

Як раніше повідомляв APnews, в Івано-Франківській області зафіксовано 65 випадків захворювання на коронавірус станом на середу, 1 квітня, п'ятеро осіб померли.

Новини партнерів

"Шашлики можуть вилізти боком": Зеленський традиційно звернувся до українців
В Івано-Франківській області підтверджено 65 випадків коронавірусу: п'ятеро померли