"Держава на нас полює": Комаровський жорстко розніс карантин вихідного дня

"Держава на нас полює": Комаровський жорстко розніс карантин вихідного дня
Читать на русском

Доцільність карантину може бути пояснена тільки медиками, інакше в українському суспільстві буде зберігатися непорозуміння, вважає Євген Комаровський.

Український лікар Євген Комаровський розкритикував рішення Кабміну про введення карантину вихідного дня. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву експерта.

"Я думаю, що абсолютно будь-які заходи, спрямовані на те, щоб люди рідше і менше зустрічалися один з одним, звичайно ж, будуть працювати в плані зменшення захворюваності", - зазначив лікар.

Однак, вважає Євген Комаровський, влада досі не роз'яснила, як саме карантин вихідного дня рятує життя українців.

"Кількість людей, які зберуться у цьому магазині у понеділок, буде набагато більше, соціальне дистанціювання між ними буде менше. Тому закрити магазин у суботу та неділю, але залишити його відкритим у понеділок - рішення дивне", - зазначив лікар.

Як уточнив фахівець, доцільність карантину може бути пояснена тільки медиками, інакше в українському суспільстві буде зберігатися непорозуміння.

"Ми продовжуємо воювати з державою і вчимося виживати в державі, яке постійно на нас полює. Зараз ситуація унікальна, тому що до людей приєдналися мери, які теж хочуть, щоб у вихідні у них все працювало, оскільки вони від цього теж отримують свою" копійку ", - додав Євген Комаровський.

Раніше APnews повідомляв, за рік українці стали вживати антибіотики у 40 разів частіше.

Новини партнерів

У США створили додаток для розшифровки котячого нявкання
В Сумах назвали ім'я майбутнього мера: хто ним стане