Депутати без масок голосували за підвищення штрафів для українців за відсутність масок. Фото

Депутати без масок голосували за підвищення штрафів для українців за відсутність масок. Фото
Читать на русском

За нашими підрахунками, якби сьогодні в парламент нагрянула поліція і оштрафувала кожного депутата без маски на 255 гривень, то в сумі це вийшло б майже 9000 гривень.

На сьогоднішньому засіданні парламенту депутати підтримали підвищення штрафів за порушення маскового режиму. Примітно, що частина нардепів під час голосування самі були без масок.

Про це повідомляє APnews, стеживши за ходом засідання.

Так, саме під час голосування за відповідний законопроект №3891, який, зазначимо, підтримали 262 нардепа, у кожній депутатській партії були помічені порушники карантинного режиму - як у "Слузі народу", так і в "Євросолідарності", "Голосі", " ОПЗЖ" і "Батьківщині".

Ми нарахували мінімум 35 депутатів-порушників. Відзначимо, що згідно з проектом закону, поліція тепер штрафуватиме тих, хто забув або принципово не носить маску на суму від 170 до 255 гривень.

За нашими підрахунками, якби сьогодні в парламент нагрянула поліція і оштрафувала кожного депутата без маски на 255 гривень, то в сумі це вийшло б мінімум 9000 гривень. Сума невелика, але і депутати без масок сидять вже не перше засідання.

Нагадаємо, що головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що українців без маски будуть відразу штрафувати.

Читайте також:
Поки Тимошенко під ШВЛ, а в країні 108 тис. заражених COVID-19 - майже половина нардепів прийшли в Раду без масок

Новини партнерів

Українська мова не відповідає статусу єдиної державної - Кабмін
Чорний тиждень в єврокубках: Україна опустилася на 12-е місце в рейтингу УЄФА