Члена Європарламенту застукали на “секс-вечірці” з 25 чоловіками - він тікав від поліції з наркотиками по водостічній трубі

Члена Європарламенту застукали на “секс-вечірці” з 25 чоловіками - він тікав від поліції з наркотиками по водостічній трубі
Читать на русском

Чоловік є одним із співзасновників угорської політпартії "Фідес", яка останні роки виступає проти прав ЛГБТ

У Брюсселі правоохоронці припинили секс-вечірку в одній з квартир в центрі міста. Там вони виявили 25 голих чоловіків, серед яких було кілька дипломатів та член Європейського парламенту, у якого знайшли наркотики.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву місцевої поліції.

Сама вечірка відбулась 27 листопада, але поліція надала інформацію станом на 1 грудня.

За матеріалами правоохоронців, до них надійшла скарга про порушення карантину в одній з квартир у будинку, що розташовано в центрі Брюсселя. Один з чоловіків - учасників вечірки - почав тікати від поліцейських по водостічній трубі, але його вдалось затримати. Цим чоловіком і виявився член Європарламенту.

“У рюкзаку чоловіка знайшли наркотики. Він не надав жодного посвідчення особи, тому його доправили до місця проживання, де він представився за допомогою дипломатичного паспорта як Й. С. 1961 року народження”, — повідомили у поліції.

Згодом угорський євродепутат Йожеф Саєр офіційно підтвердив, що саме він брав участь у “приватній вечірці” в Брюсселі. Чоловік вибачився за порушення карантинних обмежень та наголосив, що не знає, як у нього опинились наркотики.

Зазначимо, що незадовго до офіційної заяви щодо вечірки Йожеф Саєр повідомив, що з 31 грудня складає повноваження члена Європейського парламенту. Він пояснив, що рішення було прийнято зважено, після “тривалих обмірковувань” - через втому від політичної діяльності, якій він присвятив 30 років життя.

Місцеві ЗМІ наголошують, що Саєр є одним із співзасновників політпартії “Фідес”, яка останні роки виступає проти прав ЛГБТ. Журналісти звернули на цей факт особливу увагу, бо Саєра, за матеріалами справи поліції, заскочили на вечірці із понад двома десятками роздягнених чоловіків. Сам же Саєр одружений та виховує доньку.

Раніше APnews писав, щоу парламенті Тайваню прем'єр-міністра закидали свинячими кишками.

Новини партнерів

Спікер ТКГ Арестович став позаштатним радником голови ОПУ
Українців очікує тріскучий мороз, ожеледиця та сніг