"Депутат з ефектом Даннінга-Крюгера": Богуцька жорстко обізвала нардепа Качуру через судовий позов

"Депутат з ефектом Даннінга-Крюгера": Богуцька жорстко обізвала нардепа Качуру через судовий позов
Ексклюзив
Читать на русском

Олександр Качура збирається судитися з Богуцьгою через образливі висловлювання на його адресу.

Нардеп від "Слуги народу" Єлизавета Богуцька, з якою збирається судитися її колега по фракції Олександр Качура, не визнає своєї провини перед ним і вважає ситуацію "смішною", а самого Качуру "одіозним" і з "психічними розладами".

Про це Богуцька розповіла в коментарі редакції APnews.

Качура вважає справу проти Богуцької "безпрограшною" і збирається відсудити у неї грошову компенсацію через образливі висловлювання на свою адресу у соцмережі.

Водночас, Богуцька з цього приводу думає наступне:

"Мені важко казати, як я розцінюю шанси щодо подання Олександра Качури. Він може робити все, що завгодно, це його право.

Це його право – сперечатися з тим хто що сказав, його право говорити з екранів телевізорів на всю країну про якусь російську вакцину, яку необхідно колоти українцям. І не тільки це.

Олександр Качура каже дуже багато і завжди йому це сходить з рук і ніхто ніколи не робив ніяких зауважень йому.

Я не образилася, а просто висловила свою позицію як людини, яка постраждала від російської окупації. Я маю право на свої висловлювання навіть відносно цих винаходів (ред. – російська вакцина від коронавірусу).

Олександр Качура вирішив, що я його образила. Нехай доводить в суді, що там дійсно була образа", - наголосила вона.

На запитання, чи відреагувало керівництво фракції на цей скандал, Богуцька відповіла дещо "розмито", проте свою позицію висловила чітко – заяви однієї людини (в даному випадку Олександра Качури) не мають розцінюватися громадянами як позиція цілої фракції.

"Мені здається, це смішно навіть обговорювати. Це не та тема, щоб її виносити на загальне обговорення. Розумієте, коли люди виходять на екрани телевізорів і кажуть якісь речі, які ставлять під сумнів психічне становище, психічні розлади цілої фракції...Їх заяви не трактуються громадянами України як заява окремого депутата. Потім всі це обговорюють як заяви фракції "Слуга народу".

Коли ми, інша частина фракції, щось говоримо навіть у своїх внутрішньофракційних чатах, то вони заявляють "ні, ні, давайте дружити, не будемо це виносити на загал, ми не маємо права ображати один одного". Тобто, їм дозволено виходити на телевізійні екрани і казати те, що потім кидає тінь на всю фракцію, а коли інша частина фракції виражає щонайменше стурбованість цими висловлюваннями, то нас закликають до того, щоб ми ні в якому разі не виносили це, тому що це внутрішні справи. Звичайно, що це ображає.

Якщо їм дозволено на ефірах таке казати, то чому мені не дозволено писати на моїй особистій сторінці?" – обурилася Богуцька.

Як повідомляв APnews, нардеп Качура судиться з Богуцькою через "тупого черевика".

Новини партнерів

Водорості-вбивці: в Одесі почався смертоносний "червоний приплив"
У Греції невідомий чоловік напав і «нокаутував» Саакашвілі