Депутат Європарламенту назвав Росію серійним ґвалтівником та пообіцяв "дати по яйцях"

Депутат Європарламенту назвав Росію серійним ґвалтівником та пообіцяв "дати по яйцях"
Читать на русском

Таку жорстку заяву депутат Європарламенту зробив у відповідь на слова глави МЗС Росії Сергія Лаврова про те, що діяльність НАТО спрямована на "захоплення територій, що осиротіли внаслідок розпаду Організації Варшавського договору та Радянського Союзу".

Колишній міністр закордонних справ Польщі, а нині чинний депутат Європейського парламенту Радослав Сікорський заявив, що Росія є серійним ґвалтівником, який, спробувавши знову піти на злочин, "отримає по яйцях".

Про це APnews повідомляє з посиланням на пост Радослава Сікорського у Twitter. Таку заяву політик зробив у відповідь на слова глави МЗС РФ Сергія Лаврова про те, що НАТО - "геополітичний проект, спрямований на захоплення територій". Думку Лаврова опублікувало посольство РФ у Великій Британії.

"Зрозумійте собі, російське посольство, раз і назавжди, зрозумілою вам мовою. Ми не осиротіли, тому що ви не були нашим батьком. Швидше серійним ґвалтівником. Ось чому за вами не сумують. А якщо спробуєте ще раз, то отримаєте по яйцях", – заявив Сікорський.

Депутат Європарламенту назвав Росію серійним ґвалтівником та пообіцяв "дати по яйцях"

Зазначимо, під час 8-годинних переговорів РФ та США щодо "гарантій безпеки" в Женеві російська сторона фактично зажадала, щоб Україна та Грузія ніколи не стали членами НАТО.

У відповідь на це у Держдепі США вже заявили, що "не дозволять нікому зачинити двері НАТО для будь-якої країни".

Раніше APnews повідомляв, державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що Росія зараз "приставила пістолет до голови України".

Новини партнерів

У Києві п'яний чоловік обстріляв з гвинтівки гуртожиток
Погода на зимових курортах: тиждень буде сніжним і морозним