Денисова засудила слова Третьякової про "неякісних дітей"

Денисова засудила слова Третьякової про "неякісних дітей"
Читать на русском

Людмила Денисова нагадала, що діти не вибирають сім'ю, в якій народжуються, та мають право на захист та підтримку від держави

Український омбудсмен Людмила Денисова засудила заяву народного депутата від "Слуги народу" та главу парламентського Комітету з питань соціально політики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової про "неякісних дітей". Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву уповноваженої Верховної Ради з прав людини.

"Відповідно до Статуту ООН основою забезпечення свободи, справедливості та миру є визнання властивої людині гідності, рівних та невід'ємних прав усіх членів суспільства, у Загальній декларації прав людини та в Міжнародних пактах про права людини проголошено, що кожна людина має володіти всіма зазначеними в них правами та свободами без будь-якої різниці за такими ознаками, як раса, колір шкіри, народження, національне або соціальне походження або інших обставин. у Загальній декларації прав людини проголошено, що діти мають право на особливе піклування і допомогу", - йдеться в повідомленні.

При цьому Денисова нагадала, що дитина не обирає сім'ю, а повну відповідальність за неї несуть батьки або опікуни.

"Згідно зі статтею 6 Конвенції про права дитини Україна визнала, що кожна дитина має невід'ємне право на життя, а держава повинна забезпечити в максимально можливій мірі виживання та здоровий розвиток дитини. Тому рішуче засуджую будь-які заклики до таких методів, як примусова кастрація, стерилізація людини, заяви про поділ на якісних та неякісних дітей", - підкреслила омбудсмен.

Також вона закликала вжити заходів, щоб не допустити посягання на права людини.

Як раніше повідомляв APnews, голова парламентського комітету з питань соцполітики та захисту прав ветеранів, народний депутат від фракції "Слуга народу" Галина Третьякова заявила, що виплачувати безробітним соціальну допомогу недоцільно, оскільки в сім'ях, які потребують матеріальної допомоги, народжуються діти "дуже низької якості".

НСК "Олімпійський" відкриють повністю і назавжди зроблять вхід безкоштовним - Гутцайт
Місцевого бюджету недостатньо. Хто повинен відшкодовувати збитки за зруйновані стихією будинки на Закарпатті

Новини партнерів