Денисова: На Донбасі 600 підозр на вірусну інфекцію, а тестів на Covid-19 немає

Людмила Денисова
Читать на русском

У 91 людини – підозра не пневмонію, походження якої неможливо встановити.

За минулий тиждень на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей до лікарні звернулися майже 600 місцевих мешканців із симптомами гострої респіраторної вірусної інфекції. У 91 людини – підозра на пневмонію. На території окупованого Донбасу наразі немає жодного тесту на коронавірус.

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова на своїй сторінці у Facebook з посиланням на ГО "Східної правозахисної групи".

"Через те, що на тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей відсутні тести на визначення COVID-19 лікарі не мають змоги встановити етіологію пневмонії", - наголошує Денисова.

За словами омбудсмена, аналогічна інформація стосовно захворюваності на тимчасово окупованій території Криму відсутня.

Людмила Денисова закликала міжнародні гуманітарні організації, які мають доступ до ОРДЛО, допомогти їм із забезпеченням тестами на COVID-19, медичними препаратами та засобами особистого захисту цивільного населення, а також провести інформаційну кампанію щодо недопущення поширення коронавірусу.

Вона також звернулася до українців, які проживають на тимчасово окупованих територіях Криму, Донецької та Луганської областей, і закликала їх при перших симптомах ГРВІ звертатися до лікаря та не займатися самолікуванням.

Як повідомляв APNews, в Україні зафіксували нові випадки зараження коронавірусом.

Новини партнерів

Україна домовляється про програму з МВФ через пандемію коронавірусу
Лондонська влада зачинить до 40 станцій метро через коронавірус