Декларація Венедіктової: що "втратила" і забула внести глава ГПУ

Декларація Венедіктової: що "втратила" і забула внести глава ГПУ
Читать на русском

НАБУ буде перевіряти можливе незадеклароване майно очільниці Офісу генпрокурора

У НАБУ порушили кримінальну справу проти генпрокурора України Ірини Венедіктової. Зазначається, що будуть перевіряти незадеклароване майно очільниці. Редакція APnews розібралася, що саме не задекларувала генпрокурор.

У розслідуванні журналістів “Схем” зазначається, що Венедіктова разом з чоловіком, полковником поліції Денисом Колесником, зазначили у своїх деклараціях за 2019 рік, що проживають поблизу Харкова. Але подружжя не вказали нерухомість, якою володіють у столиці. «Схеми» зафіксували, що родина наразі мешкає в центрі Києва в елітному старому будинку у квартирі, яка оформлена на інших людей. Зазначимо, що навіть якщо житло - орендоване, у декларації все одно потрібно це вказати.

Генпрокурор пізніше повідомила Hromadske, що в її декларації за 2019 рік немає ніяких порушень, а випуск програми «Схеми» пов'язаний з 2020 роком.

“Ця квартира не у моїй власності і цього достатньо для відповіді. Якщо ж це не буде зміна майнового стану, це все побачите в декларації 2021 року до 1 квітня», - пояснила свою точку зору Венедіктова.

Що задекларувала генпрокурор

У своїй останній декларації, поданій у березні 2020 року, Ірина Венедіктова вказала, що фактичним місцем проживання у 2019 році було селище міського типу Високий під Харковом. У власності генпрокурора, згідно даних, є 5 об’єктів нерухомості, і всі вони - у Харкові чи області. Це і той самий житловий будинок площею 387,5 м2 та вартістю понад 2,5 млн гривень. А також:

  • офіс у Харкові площею 150 м2;
  • машиномісце;
  • земельна ділянка площею 1500 м2 та вартістю майже 133 тисячі гривень;
  • кімната (зафіксована у власності її сина).

Також Ірина Венедіктова внесла у декларацію легковий автомобіль Porsche Cayenne вартістю понад 867 тисяч гривень. Журналісти “Схем” також повідомили, що чоловік Венедіктової, заступник начальника Департаменту кіберполіції Національної поліції України Денис Колесник користується автомобілем Honda CR-V, який оформлений на його 69-річного батька. Автівки також немає в його декларації.

Декларація Венедіктової: що "втратила" і забула внести глава ГПУ
Читайте також:
Податківець з 90-х з "багатою" дружиною: що відомо про нового главу ДПС Олексія Любченка

Новини партнерів

У НАБУ порушено кримінальну справу проти мера Черкас, де послабили карантин
Юрист пояснив, як отримати відшкодування збитків від влади за пошкоджене під час зливи авто