Дефіцит вакцини у всьому світі - це шанс для України стати потужним гравцем, налагодивши своє виробництво, - Чаплига

Дефіцит вакцини у всьому світі - це шанс для України стати потужним гравцем, налагодивши своє виробництво, - Чаплига
Читать на русском

За словами експерта, влада на чолі із Зеленським виступає проти пропозиції виробляти вакцину в Україні, тому що обслуговує інтереси США та інших країн Заходу.

Весь світ відчуває дефіцит вакцини від коронавіруса. Для України це шанс стати потужним гравцем на світовому фармацевтичному ринку. Так політичний експерт Михайло Чаплига в Facebook прокоментував заяву прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана про те, що російської вакцини від COVID-19 не вистачає.

«Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан каже, що російської вакцини не вистачає. Як правильно читати такі новини? Дивимося портал Our World In Data. У Угорщини на сьогоднішній день тільки 12 000 вакцин. І це тільки один приклад! Одна країна на європейському континенті. А скільки таких країн в Латинській Америці, Азії, Африці?» - написав політичний експерт.

За словами Чаплиги, пропозиція Віктора Медведчука виробляти вакцину на українському заводі - це шанс для України стати потужним гравцем на світовому ринку.

"Що це означає? Попит на вакцину скажений! Ось чому пандемія - це шанс для гравців на світовому ринку медпрепаратів! А для країн, у яких є фармзаводи - шанс стати таким гравцем.

Але хто ж допустить конкуренцію, коли всі "вершки" зібралися знімати «великі хлопці»? Ось чому вся компрадорська рать - Зеленський, Степанов, Ляшко - готова на амбразуру лягти, але не допустити, щоб Україна сама почала виробляти вакцину від ковіда, як пропонує Медведчук», - аргументував експерт.

Чаплига пояснив, що влада на чолі із Зеленським виступає проти пропозиції виробляти вакцину в Україні, тому що обслуговує інтереси США та інших країн Заходу.

«Тому що якщо Україна почне на своїх заводах виробляти вакцину за технологією, про яку Медведчук домовився з Путіним, то США й іншим «виробникам» доведеться потіснитися. А потіснитися - це поділитися доходами. Ось чому «зелені» компрадори отримали команду «фас» і гавкають на будь-який варіант, крім вакцин made in USA, made in Britain і made in EU», - підкреслив експерт.

«Але ж у такому разі Україна ще могла б повноцінно вакцинувати своїх громадян, тому що на своїх виробництвах собівартість вакцини буде в рази менша. Але, як говорить відома американська приказка «Проблеми тубільців шерифа не хвилюють», - додав політичний експерт Михайло Чаплига.

Новини партнерів

Від прибирання та сну до ворожінь: що категорично заборонено робити на Різдво
Зеленський і Медведчук формуватимуть політичний порядок денний в 2021 році - експерт