Де заправитися у Києві без великих черг — мапа АЗС і корисні сервіси

Де заправитися у Києві без великих черг — мапа АЗС і корисні сервіси
Читать на русском

У Києві почала налагоджуватися ситуація з пальним на АЗС. На деяких заправках купити бензин, газ і дизель можна без черг.

Директор консалтингової компанії А-95 Сергій Куюн вважає, що у столиці спостерігається очевидне покращення ситуації з пальним.

«До OKKO та WOG активно доєдналась мережа KLO, є ознаки життя на AMIC. Газ й дизель вже трапляється без черг, бензин треба пошукати, а потім постояти. Але за бензином по 69 грн/л черг немає (стелю досягнуто?)», — зазначив експерт.

Мапа з усіма київськими АЗС, які працюють під час війни, створили у КМДА, проте там немає інформації про наявність пального.

Шукати пальне та моніторити черги біля АЗС Києва можна завдяки спеціальним застосунками, чатам та телеграм-ботам.

PetrolAlertUA

Бот відслідковує наявність пального на АЗС найбільш поширених мереж України і повідомляє підписникам: назву АЗС, адресу і тип наявного пального. Бот опрацьовує дані з відкритих джеред таких мереж, як WOG, OKKO, ANP та SOCAR, однак згодом автор проєкту планує додати і нові мережі.

Як користуватися ботом:

  • підписатися на PetrolAlertUA в Telegram;
  • зазначити регіон, у якому ви перебуваєте, а також район і місто;
  • обрати тип пального, про який хочете отримувати сповіщення: бензин, дизель або газ (можна обрати декілька варіантів).

Бот сам підкаже, які команди вводити, а після завершення налаштувань надсилатиме актуальну інформацію про наявність різних видів пального у популярних мережах АЗС.

Мапа Лун Місто

На мапі позначені АЗС та деталі їхньої роботи: графік, наявні види пального, обмеження та способи оплати. Також зазначені ціни на пальне. Мапа Лун Місто моніторить такі мережі АЗС: Оkko, Wog, Socar, UPG, KLO, Авіас, ANP, Укрнафта, Shell, Авантаж 7, Rodnik, Chipo. Тут можна зручно відсортувати параметри пошуку за назвою мережі, користувачі можуть самостійно повідомляти про наявність пального на заправках.

Застосунок деПальне

Застосунок моніторить наявність пального у таких мережах: Оkko, Wog, Socar, UPG, KLO, Авіас, ANP, Укрнафта, Shell, БРСМ, БАРС, Chipo, а також окремих заправок. Інформацію можна відсортувати за такими параметрами: тип пального, способи оплати. Завантажити деПальне можна за посиланням.

Telegram-чати та канали

Паливо Київ — телеграм-канал з понад 50 тисячами підписників. У каналі пишуть про чергу на конкретній заправці, швидкість її просування, тип наявного пального, його вартість та способи оплати.

Чат Відчинені АЗС — тут усі охочі можуть поділитися інформацією про конкретну заправку, учасники можуть ставити питання та актуалізувати дані.

Пальне Київ Бандероканал — уся інформація в каналі поділена за тегами: райони міста, тип пального, назва АЗС. Тут також повідомляють про стан черги та вартість пального, дають чітке посилання на розташування заправки у Google Maps.

Застосунки та сайти окремих мереж АЗС

Новини партнерів

На Буковині затримали контрабандистів, які переправляли цигарки на саморобному безпілотнику за 6 тис. євро (Фото)
Обстріл «Азоту»: бомбосховище вціліло, викидів хімічних речовин у навколишнє середовище не відбулося - Гайдай