ДБР всупереч закону приховало результати аудиту використання грошей з держбюджету

ДБР всупереч закону приховало результати аудиту використання грошей з держбюджету
Читать на русском

Адвокат заявив, що запити на доступ до публічної інформації знаходяться на розгляді в ДБР та Держаудитслужбі

Адміністрація Державного бюро розслідувань закрила інформацію про результати аудиту про використання бюджетних коштів. Про це APnews повідомляє з посиланням на повідомлення адвоката, колишнього радника директора ДБР Олега Шрама.

"Сьогодні вже 28 серпня, але результати аудиту використання бюджетних коштів не відомі. До того, наказом ДБР від 20.08.20 ця інформація віднесена до службової, тобто не підлягає розголошенню", - йдеться в повідомленні.

За його словами, таким чином просто намагаються приховати порушення.

"Держаудитслужба проводила ревізію з 2017 р. по 31 травня цього року, тобто був охоплений період діяльності та нового керівництва, до результатів якої навіть у стороннього спостерігача є чимало запитань. Нове керівництво ДБР прикриває" результати "діяльності попереднього", - пояснив шрам.

При цьому він нагадав, що інформація про використання бюджетних коштів та результати аудиту є публічною, а обмеження доступу до неї є прямим порушенням законодавства.

Як раніше повідомляв APnews, в ДБР закрили доступ до інформації про кандидатів на посади в Бюро. І це попри те, що відповідно до закону "Про ДБР", конкурси повинні бути відкриті, як і відомості про кандидатів.

Новини партнерів

В МОЗ попередили про катастрофу в разі скасування карантину в Україні
Затримання в аеропорту та сутички в Умані: в Україну прибули хасиди на святкування Рош ха-Шана