ДБР викрило в Запоріжжі російського льотчика, який міг займатись шпигунством

ДБР викрило в Запоріжжі російського льотчика, який міг займатись шпигунством
Читать на русском

Він представлявся пенсіонером цивільної авіації, хоча працівники ДБР здобули безперечні докази щодо його належності до російської армії.

Працівники Територіального управління ДБР Мелітополя виявили у Запоріжжі російського льотчика, який міг займатись шпигунством.

Він був викритий у ході проведення спецоперації щодо виявлення ворожих елементів з-поміж громадян російської федерації, які заїхали на територію України напередодні російського вторгнення. Операція проводилась спільно з управлінням міграційної поліції ГУНП у Запорізькій області.

"За оперативною інформацією, російський військовий льотчик останніми роками регулярно навідував близьких родичів у Запоріжжі. 08 лютого 2022 року він в’їхав до України та залишився дотепер. Після початку російської агресії льотчик почав переховуватися, а його мати розповідала всім, що понад рік не бачила сина. Він представлявся пенсіонером цивільної авіації, хоча працівники ДБР здобули безперечні докази щодо його належності до російської армії", - повідомили в ДБР.

Також зібрані дані можуть свідчити про те, що росіянин заїхав до України як так звана «консерва» аби займатися диверсійно-розвідувальною діяльністю та корегувати вогонь військових рф по об'єктах стратегічного значення Збройних сил України та територіальної оборони, зливання даних щодо їх переміщення, розташування блок постів, дислокації батальйонів Збройних сил України та територіальної оборони. Після завершення всіх юридичних процедур він буде переданий СБУ.

Новини партнерів

Аваков: На параді 9 травня в Москві Путіну можуть підкласти "вибуховий подаруночок"
ЗСУ підбили російський корабель "Адмірал Макаров", він горить біля острова Зміїний