ДБР викликало Порошенка на допит в якості свідка по одній із кримінальних справ

ДБР викликало Порошенка на допит в якості свідка по одній із кримінальних справ
Читать на русском

Допит має відбутися 26 травня 2020 року об 11:00.

Державне бюро розслідувань викликало на допит п’ятого президента України та лідера партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка в якості свідка по справі про переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю колекції культурних цінностей. ДБР оприлюднило відповідну повістку.

Про це повідомляє APnews з посиланням на сайт Бюро.

"Термінове повідомлення про виклик нині діючого народного депутата України, громадянина Порошенка П.О. до Державного бюро розслідувань у якості свідка
Державним бюро розслідувань у встановленому законом порядку доведено до громадянина Порошенка П.О. необхідність явки до ДБР для проведення допиту у якості свідка у одному із низки кримінальних проваджень",- йдеться у повідомленні.

Згідно з даними повістки, Порошенка мають допитати по справі про переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю колекції культурних цінностей, яка складається із 43 картин всесвітньо відомих художників.

Допит має відбутися 26 травня 2020 року об 11:00.

"У відповідності до ст.ст. 133, 135-139, 224 Кримінального процесуального кодексу України, у встановленому законом порядку, з метою забезпечення виконання завдань кримінального провадження, передбаченого ст. 2 Кримінального процесуального кодексу України, Вас викликано до Державного бюро розслідувань для допиту у якості свідка об 11 год. 00 хв. 26 травня 2020 року у кримінальному провадженні № 42020000000000307, в якому досліджуються обставини переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю колекції культурних цінностей, яка складається із 43 картин всесвітньо відомих художників", - зазначається у ДБР.

ДБР викликало Порошенка на допит в якості свідка по одній із кримінальних справ

Як повідомляв APnews, через "плівки Деркача" Офіс генпрокурора завів на Порошенко ще одну справу про "державну зраду".

Новини партнерів

Помер політик та екс-нардеп Анатолій Матвієнко
Які області переходять на другий етап пом'якшення карантину в Україні: повний список