ДБР: Ухилення Порошенко від явки до суду призведе до більш суворого запобіжного заходу

ДБР: Ухилення Порошенко від явки до суду призведе до більш суворого запобіжного заходу
Читать на русском

Ухилення п’ятим Президентом України від явки до суду, може розцінюватися, як один із ризиків, що надасть підстави слідчому судді для постановлення рішення про застосування більш суворого запобіжного заходу.

Сторона захисту Петра Порошенко намагається перевести процес у політичну площину та маніпулювати суспільною думкою. Про це сказала радник із комунікацій ДБР Тетяна Сапьян під час брифінгу «Процесуальні дії, які будуть відбуватися у кримінальному провадженні, де фігурує Порошенко», передає APnews.

Суспільство очікує конкретних процесуальних рішень, виключно згідно із чинним законодавством без політизації та без будь-яких маніпуляцій, заявили у ДБР.

«Згідно із статтею 24 Конституції України, всі громадяни, у тому числі народні депутати є рівними перед законом. Ухилення п’ятим Президентом України від виконання процесуальних обов’язків підозрюваного та від явки до суду, може розцінюватися, як один із ризиків, що надасть підстави слідчому судді для постановлення рішення про застосування більш суворого запобіжного заходу», - прокоментувала Сапьян.

Вона додала, що у даному провадженні спостерігається «змагальний» кримінальний процес, який чітко регламентований кримінально процесуальним кодексом.

«Однак, сторона захисту, замість реалізації своїх процесуальних прав, намагається провести процес у політичну площину та маніпулювати суспільною думкою. Закликаємо захист діяти виключно у процесуальній площині», - пояснила Сапьян.

Читайте також:
Порошенко повернеться до України 17 січня - заява

Новини партнерів

Атака на держсайти та витік даних: у Держспецзв'язку заявили, що дані українців "не спотворені"
Боррель пообіцяв Україні «кібердопомогу ЄС» після масштабної атаки на сайти держорганів