ДБР "розкладається" і в турбо-режимі рухається до самознищення, - Мосійчук

ДБР "розкладається" і в турбо-режимі рухається до самознищення, - Мосійчук
Читать на русском

Екс-нардеп Ігор Мосійчук, відповідаючи на питання про чергове самопризначеної в.о. ДБР Соколова, заявив, що саме відомство "розкладається". Про це APnews повідомляє з посиланням на його заяву в прямому ефірі телеканалу ZIK.

Так розмова зайшла про правоохоронні органи України. Зокрема, про НАБУ і його главу Ситника. Ведучі задали Мосійчуку питання про те, яка перспектива у Ситника якийсь час ще очолювати НАБУ і що взагалі буде з НАБУ без Ситника.

"Людина є в реєстрі осіб, які здійснювали корупційні дії, і він очолює антикорупційне бюро. З іншого боку, дивишся на бюджет бюро, а воно отримує шалені гроші з бюджету, а результату роботи немає. І що далі?", - уточнив ведучий Василь Апасов.

На що Мосійчук відповів, що ситуація і справді патова, причому ця ситуація "ганьбить всю Україну".

"Я впевнений, що сталася домовленість між ОП, керівництвом "Слуг народу" і самим Ситником. Сприяли цій домовленості міжнародні фінансові спекулянти, які наполягають, щоб Ситник залишався на своїй посаді. Це так звана "група Сороса"... Що буде з Ситником? Я думаю, будуть чекати і жити з ним у договорняку, поки не закінчаться вибори в США. Тому що якщо переможе Трамп, а я думаю, що так і буде, то Ситника не просто звільнятимуть, його будуть "під білі ручки виводити" за участь в покритті і розкраданні мільйонів доларів США, які прямували сюди в якості допомоги, в тому числі на створення НАБУ, реформування прокуратури і так далі", - сказав Мосійчук.

На питання, чи спіткає така ж доля главу САП Холодницького, екс-нардеп заявив, що не впевнений. І пояснив, чому.

"Я впевнений в іншому і знаю точно, що коли Холодницький і Ситник перебували в США, то їм надходила пропозиція з колишньої адміністрації від їх кураторів, щоб ті робили фіксацію телефонних розмов найвищих посадових осіб нашої держави і передавати ці записи своїм господарям. Так ось тоді Ситник погодився, а Холодницький "взяв паузу", - розповів Мосійчук.

Далі ведучий запитав про ситуацію, яка зараз відбувається в ДБР. Нагадаємо, 14 липня вдруге закінчився термін в.о. глави відомства Олександра Соколова, але його і не призначають, і не замінюють, не проводять також ніяких конкурсів. Таким чином Соколов вдруге "самопризначається" на посаду в.о. глави ДБР без чийогось рішення.

"ДБР розкладається, і в турбо-режимі рухається до самоліквідації, за прикладом того, що відбувалося з НАБУ", - прокоментував Ігор Мосійчук.

Читайте також:

Новини партнерів

У Запоріжжі вантажівка з’їхала з дороги та впала з 25-метрової висоти: є жертви
Готель "Дніпро" в центрі Києва продали за понад 1,1 млрд гривень