ДБР приховує список претендентів на посаду заступника директора Бюро - адвокат

ДБР приховує список претендентів на посаду заступника директора Бюро - адвокат
Читать на русском

На думку адвоката Олега Шрама, нинішнє керівництво ДБР не має права на проведення цього конкурсу, адже "саме незаконно призначено на посади".

Керівництво ДБР не оприлюднило список претендентів на посаду заступника директора Бюро, хоч прийом документів вже завершився. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву колишнього радника директора ДБР та адвоката Олега Шрама.

Так, прийом документів на посаду заступника директора Бюро закінчився ще 17 липня, однак їх список так і не був опублікований.

"Про те, що конкурси в ДБР повинні бути відкритими, про що прямо зазначено в Законі «Про ДБР» і Порядку проведення конкурсу, самопризначений в.о. директора Бюро Соколов, який має «золоту медаль за ВНЗ», не чув," - зазначив адвокат Олег Шрам.

Крім того, на думку адвоката, нинішнє керівництво ГБР не має права на проведення цього конкурсу, адже "саме незаконно призначено на посади".

"Правильно було б дочекатися призначення на посаду Директора Бюро, який призначить своїх заступників і буде нести відповідальність за їх роботу і діяльність всього ГБР," - зауважив Шрам.

При цьому додавши, що саме така концепція і обгрунтування закладалися в президентський закон 305-IX про перезавантаження ГБР.

Колишній радник директора ДБР вважає, що зараз відбувається «приватизація» ДБР групою осіб, незаконно призначених на високі посади, діяльність яких не має нічого спільного з правоохоронною діяльністю та дотриманням законів нашої держави.

Раніше APnews повідомляв, керівництво та працівники бюро розслідувань блокують формування Ради громадського контролю при ДБР.

Читайте також:

Новини партнерів

У Кам'янці-Подільському сталася ДТП за участі "швидкої": постраждали 9 людей
В Україні знову зафіксували майже рекордну кількість випадків COVID-19