ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Нацполіції Києва через "справу Майдану"

ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Нацполіції Києва через "справу Майдану"
Читать на русском

Керівник одного з управлінь поліції обіймав посаду старшого слідчого столичного районного управління Міністерства внутрішніх справ

Співробітники Державного бюро розслідувань оголосили підозру у причетності до "справи Майдану" керівнику слідчого відділення одного з районних управлінь Національної поліції у Києві. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу ДБР у Facebook.

Керівник одного з управлінь поліції обіймав посаду старшого слідчого столичного районного управління Міністерства внутрішніх справ під час протестів на Майдані у 2013-2014 роках.

Тоді правоохоронець незаконно затримав і вручив повідомлення про підозру в організації масових заворушень одному з учасників акцій протесту, також він подав клопотання про обрання запобіжного заходу потерпілому у вигляді утримання під вартою.

Керівника одного з управлінь Національної поліції у Києві підозрюють у вчиненні злочинів за пʼятьма статтями: незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій (ст. 340 Кримінального кодексу України); складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів (ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України); перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу (ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України); завідомо незаконне затримання, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 371 Кримінального кодексу України); притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності, поєднаному зі штучним створенням доказів (ч. 2 ст. 372 Кримінального кодексу України).

ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Нацполіції Києва через "справу Майдану"

Як повідомляв APnews раніше, Голова ДБР Ірина Венедіктова хоче скасувати амністію активістів Майдану.

Новини партнерів

Дебати з дому: в Україні вперше проведуть судове засідання онлайн
Менше аграріям, більше на боротьбу з корупцією: як Кабмін вдруге "перекроїв" бюджет