ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Нацполіції Києва через "справу Майдану"

ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Нацполіції Києва через "справу Майдану"
Читать на русском

Керівник одного з управлінь поліції обіймав посаду старшого слідчого столичного районного управління Міністерства внутрішніх справ

Співробітники Державного бюро розслідувань оголосили підозру у причетності до "справи Майдану" керівнику слідчого відділення одного з районних управлінь Національної поліції у Києві. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу ДБР у Facebook.

Керівник одного з управлінь поліції обіймав посаду старшого слідчого столичного районного управління Міністерства внутрішніх справ під час протестів на Майдані у 2013-2014 роках.

Тоді правоохоронець незаконно затримав і вручив повідомлення про підозру в організації масових заворушень одному з учасників акцій протесту, також він подав клопотання про обрання запобіжного заходу потерпілому у вигляді утримання під вартою.

Керівника одного з управлінь Національної поліції у Києві підозрюють у вчиненні злочинів за пʼятьма статтями: незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій (ст. 340 Кримінального кодексу України); складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів (ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України); перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу (ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України); завідомо незаконне затримання, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 371 Кримінального кодексу України); притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності, поєднаному зі штучним створенням доказів (ч. 2 ст. 372 Кримінального кодексу України).

ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Нацполіції Києва через "справу Майдану"

Як повідомляв APnews раніше, Голова ДБР Ірина Венедіктова хоче скасувати амністію активістів Майдану.

Дебати з дому: в Україні вперше проведуть судове засідання онлайн
Менше аграріям, більше на боротьбу з корупцією: як Кабмін вдруге "перекроїв" бюджет

Новини партнерів