ДБР перевірить слідчого Корецького, який заявляв про тиск у справах проти Порошенка

ДБР перевірить слідчого Корецького, який заявляв про тиск у справах проти Порошенка
Читать на русском

Олег Корецький сьогодні спілкувався з адвокатом Порошенка та заявив, що на слідчих чинився тиск

У ДБР повідомили, що заява керівника одного із слідчих відділів Державного бюро розслідувань Олега Корецького щодо тиску на нього не відповідає дійсності і є політично-мотивованою. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу відомства.

Крім того, у ДБР зазначили, що дії вказаного працівника ДБР містять окремі ознаки кримінального правопорушення, а саме розголошення відомостей досудового розслідування.

“Управління внутрішнього контролю ДБР перевірить інформацію, викладену в публічних заявах зазначеного працівника Бюро. З огляду на те, якими засобами масової інформації розповсюджуються вказані відомості, зайвий раз підтверджується намагання одного з фігурантів кримінальних проваджень, які розслідуються ДБР, здійснювати інформаційний та політичний тиск на орган досудового розслідування”, - натякнули у Бюро на тиск якраз зі сторони Порошенка.

Нагадаємо, 8 липня адвокат Порошенка публічно поспілкувався з працівником ДБР Олегом Корецьким. Той повідомив, що на слідчих чинився тиск, і погодився розповісти найближчим часом про це пресі.

Читайте також:

Новини партнерів

В Україні знову зафіксували зростання нових випадків COVID-19
Екс-президент “Укрбуду” Микитась просився вийти з-під варти під домашній арешт, бо має хвору маму