ДБР отримало дозвіл на вилучення у Google відео з погрозами Федини

Софія Федина
Читать на русском

Компанія Google має надати оригінал або копію матеріалу.

Печерський районний суд дозволив Державному бюро розслідувань вилучити у компанії Google відео з можливими погрозами депутата від партії «Європейська солідарність» Софії Федини і волонтера Марусі Звіробій на адресу президента України Володимира Зеленського.

Про це свідчать судові матеріали, передають Українські новини.

Повідомляється, що 19 лютого Державне бюро розслідувань, за погодженням Офісом генерального прокурора, звернулося до суду для надання тимчасового доступу до документів, які знаходяться у володінні компанії Google LLC.

Відповідно до рішення суду, ДБР має право ознайомитися і вилучити у компанії інформацію про Федину, YouTube канал якої створений на сервісі Google. Інформація може бути вилучена в роздрукованому або електронному вигляді.

У повідомленні йдеться, що співробітники ДБР отримають доступ до інформації про обставини завантаження на YouTube відеозапису з назвою "Софія Федина та Маруся Звіробій. Львівський мега стрім ... бо хтось думає, що безсмертний ...".

ДБР також отримає інформацію про місце і час завантаження, IP- адресу, дані про користувача, який завантажив відеозапис. Компанія Google має надати оригінал або копію матеріалу.

Як повідомляв APNews, ДБР допитало Федину у справі про погрози Зеленському.

Новини партнерів

Україна почала переговори про безвіз з Британією
Кулеба заявив, що Україна може вступити до НАТО при існуючій окупації