ДБР намагалось викрасти приватну колекцію Порошенка - Герасимов

ДБР намагалось викрасти приватну колекцію Порошенка - Герасимов
Читать на русском

За словами співголови фракції "Європейська солідарність", співробітники ДБР напали на журналіста

Співголова фракції "Європейська солідарність" Артур Герасимов заявив, що дії співробітників Державного бюро розслідувань - публічне приниження директора музею Гончара Петра Гончара. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Герасимова біля музею.

"Це один з кращих музейних закладів України. І ці держиморди публічно принижували його директора Петра Гончара, довгий час не пропускаючи його до приміщення", - сказав він.

За словами співголови фракції "Європейська солідарність", ДБР намагалось викрасти колекцію картин п’ятого президента України Петра Порошенко, а також напали на журналіста.

"ДБР здійснило спробу викрасти приватну колекцію картин Порошенків, яку родина, провівши презентацію для ЗМІ, виставила для вільного доступу відвідувачів після завершення карантину. Спецназівці здійснили напад на журналіста та перешкоджали народним депутатам виконувати свої обов'язки. ДБР не має санкції суду ані на проникнення у приміщення, ані тим паче на арешт колекції. Вночі чи завтра вони намагатимуться отримати це заднім числом, викручуючи руки суддям", - додав він.

ДБР оцепила музей Гончара, после открытия Порошенко выставки картин и неявки на допрос

Posted by APnews on Tuesday, May 26, 2020

Як повідомляв APnews раніше, співробітники Державного бюро розслідувань виламали двері в музей Івана Гончара, в якому п'ятий президент України Петро Порошенко представляв виставку картин у вівторок, 26 травня. Однак адвокат і екс-радник директора ДБР Олег Шрам зазначив, що це не слідчі дії і їх законність під великим питанням.

Новини партнерів

До поліції подали чотири заяви через дії ДБР біля музею Гончара - Герасимов
Компанія Apple відкриє офіційне представництво в Україні