"Давай вали, Свєто!": Музикант Міхалок з нецензурною лайкою накинувся на Тіхановську

"Давай вали, Свєто!": Музикант Міхалок з нецензурною лайкою накинувся на Тіхановську
Читать на русском

Міхалка шокували плани Світлани Тіхановської покликати на переговори з Лукашенком Путіна.

Сергій Міхалок, лідер груп "Ляпис 98" і Brutto, який нещодавно отримав звання "Заслуженого артиста України", записав різке звернення до лідерки опозиції Білорусі Світлани Тіхановської. Про це APnews пише з посиланням на відеозвернення музиканта у Facebook.

Так, відомий музикант обурився наміром опозиціонерки щодо залучення до переговорів з білоруським президентом Олександром Лукашенком президента РФ Володимира Путіна в якості медіатора.

Артист жорстко та з нецензурною лайкою розкритикував таку ініціативу.

Рокер також запитав у Тіхановської, яку деякі країни вже визнали легітимним президентом Білорусі - де ж її укази та розпорядження як глави держави.

"Я хочу прості питання поставити. Тому що мені не зовсім зрозуміло... Світлана, вітаю, ви президент. Ви ось з канцлерами зустрічаєтеся, ще щось... У мене є кілька запитань до вас. Якщо ви президент, то де ваш перший указ або декрет. Ту там про землю, б**дь. Або про розпуск бандформувань, які зараз виступають від імені міністерства внутрішніх справ. Або про розпуск якихось федерацій - тобто прогнати чиновників, які позбавляють наших прекрасних спортсменів виступати на міжнародних змаганнях і гордо нести біло-червоно-білий прапор нової Білорусі?" - запитує Міхалок.

Міхалка також шокували плани Світлани Тіхановської покликати на переговори з Лукашенком Путіна.

"Ви хочете користуватися медіатором!.. Почепив на струни Fender, медіатор в руку взяв, е**нув склянку портвейну і тихенько заграв. Ех, рок, го*но-рок!. Який на х**й медіатор!... І причому медіатором у нашу країну ви кличете головного імперіаліста, ну по суті "доктора Зло", і зараз головного антигероя людства!.. Ви кличете медіатором Путіна" - обурюється музикант.

Міхалок з цього приводу порівняв Тіхановськую з лисицею.

"На переговори вовка за зайцем, бл**ь, запрошується лисиця, на х**. Вона на**е старого вовка, на х**, а зайця все одно з'їсть! Який медіатор!? Це людина, яка хоче відновити Радянський союз... у нього бажання - поновити імперію! Не потрібен медіатор! Грай "по-двірському": гітару дали, швидше бомби. А то гітару дали, зараз медіатор принесуть... зараз розбіжиться вся публіка. Давай, вали, Свєта! Давай побільше світла і вогню", - емоційно висловився артист.

УВАГА! В ролику присутня нецензурна лайка!

Як повідомляв APnews раніше, у Данії на онлайн-засіданні парламенту 40 хвилин виступала підставна особа, яка видала себе за Тіхановську.

Новини партнерів

З початку пандемії коронавірус забрав життя понад 5 000 українців
Сонячно, до +24 тепла: якою буде погода в Україні 12 жовтня