Данія виділила Україні 22 млн євро "на зміцнення країни"

Данія виділила Україні 22 млн євро "на зміцнення країни"
Читать на русском

У МЗС Данії кажуть, що наразі Україні загрожує "масове нарощування російської військової могутності", і грошима країна хоче підтримати та допомогти

Уряд Данії ухвалив рішення виділити 22 мільйони євро Україні. Гроші спрямовують на комплексну програму підтримки – на зміцнення стійкості та здатності справлятися з тяжкими наслідками конфлікту на Донбасі.

Про це APnews пише з посиланням на МЗС Данії.

«Наразі Україні загрожує масове та абсолютно неприйнятне нарощування російської військової могутності поблизу українського кордону. (...). Цією підтримкою ми надсилаємо чіткий сигнал про нашу солідарність із Україною. Український народ повинен знати, що він не самотній у своїй боротьбі за суверенітет та незалежність», - сказав міністр закордонних справ Данії Єппе Кофод.

Підтримка є новим етапом Данської програми миру та стабілізації для України на період 2022-2025 років. Програма охоплює як стабілізацію й розвиток, так і допомогу, орієнтовану на оборону.

Зазначимо, що Данія вже допомагала Україні фінансово – попередній етап підтримки тривав з 2018 по 2021 рік із бюджетом у 16,1 млн євро.

APnews писав, що Україна допомогла Литві зміцнити кордон, передавши 100 км колючого дроту на 29,3 млн гривень.

Новини партнерів

За зустріч Порошенка в аеропорту людям пропонували 1500-2000 грн - нардеп Камельчук
На Полтавщині мікроавтобус після ДТП влетів у газову ємність та вибухнув